Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azoknak a pasiknak nagy...

Azoknak a pasiknak nagy része, akik társkeresőkön vannak, biztos egyedülállóak vagy csak kalandot keresnek, s közben otthon szerető családjuk/párjuk van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egyedülálló vagyok.

Sohasem kerestem egy komoly kapcsolatom mellett sem más kalandot.

28/F @ Bp

2014. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2 létezik!
2014. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fenn vagyok egy oldalon, és komoly kapcsolatot keresek.
2014. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem már társkeresőn, többfélén is és bizony elég sok ilyenbe botlani sajnos. Persze előbb-utóbb mindig kiderül. De volt már pl. olyan is, akinek facebookon külön volt egy profilja egyedülállóként, egy álnéven meg egy másik házasként, szóval mindenre kell figyelni. Ilyenkor szerintem nem gáz kicsit utánanézni az embereknek..

De meg lehet ott ismerni normális, egyedülálló, jólszituált embereket is. A mostani páromat is társkeresőn ismertem meg.

Arra se lehet adni, hogy mondjuk nincs róla kép, meg nem írja ki a nevét, mert köztük is vannak rendesek, csak mondjuk nem akarja, hogy ismerősök rábukkanjanak.

A való életben, ha megismerkedsz valakivel ugyanannyi esély van rá, hogy kiderül róla, hogy házas ember. Így is jártam már... nem is egyszer.

2014. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor fent voltam ilyen oldalakon, akkor nem volt senkim.
2014. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Röcsögei Péter ***** válasza:
2018-ból írok! A társkereső sz-a-r! 30 éses kor után vagy furcsa, vagy nem hihető, ha egyedülálló valaki, mert nem sablonos dolog. Ebben a korban már elvált a menő. A nők mindig a sablonosat keresik,meg aki hírességet majmol. 8 éve ezért nem ír már vissza senki.
2018. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!