Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy osztjátok be a pénz,...

Ti hogy osztjátok be a pénz, hogy fizetitek a rezsit?

Figyelt kérdés
már komolyan szívbajt kapok..mindenre van pénz de a számlákra persze nincs.már unom hogy unszolnom kell a páromat hogy ugyan fizesse be a számlákat,nem kell a felszólítás..én nem dolgozom itthon vagyok a gyerekkel.sacc 200 körül keres,de hetente kap pénzt.mit tegyek hogy észhez térjen?már nagyon ki vagyok bukva emiatt
2014. máj. 20. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy, Te intézd a lakhatással kapcsolatos ügyeket, ne ő! Ennyi...
2014. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nála a pénz,én meg komolyan kérni sem merek mert nehogy az legyen hogy elb*szom.holott tudja nagyon jól hogy inkább nem eszek,csak legyen minden kitisztázva..
2014. máj. 20. 14:09
 3/12 anonim ***** válasza:

????

És mit nem ért abból, hogy ahhoz, hogy lakjon, be kell fizetnie dolgokat? Hol élt idén májusig? Egy távoli saját kisbolygón?:D:D


Egyébként a lakhatási dolgok intézése egy külön "szakma", szánj rá heti 5 órát, hogy kitanuld és meglegyen minden és kész. Egyáltalán nem szükséges hozzá készpénz például, ha kezedbe vennéd az ügyeket azonnal rájönnél.

Hány éves vagy?....

2014. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig tisztázni kell, összeírod a számlákat a kaját a plusz kiadásokat a gyerkőcre és elosztod négy felé és az orra alá teszed,hogy ennyit kell adnia hetente a megélhetéshez minden alkalommal amikor hetente pénzt kap. Ha van asszony gyerek akkor nőljön fel ne viselkedjen úgy mint aki egyedül él.
2014. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

21 vagyok,párom 28.

Eddig könnyebb volt úgymond mivel szüleimnél éltünk.csak azért kellett már a különlét.fogalmam sincs hova mehet el a pénz,nekem semmire nincs szükségem,gyereknek a rákapott pénzből vásárolok,a kajám 5 napra 3ezer párszáz ft

2014. máj. 20. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak még nem tanultátok ki ezt a dolgot; vedd elő a szülőket, hogy tanítsanak meg Titeket, hogyan kell háztartást vezetni!:)
2014. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele,szerinted miért vagyok kibukva?ha már ''férfi'' akkor úgy is kéne viselkedni.de azthiszem felfogom húzni a nadrágot,gyereket elviszem anyósomhoz azt jól leosztom,hátha észhez tér.és írni fogom az adott héten mennyit keresett,mire mennyi lett költve,és ha kell belenyúlok a tárcájába és kiveszem a pénzt,ha már legalább a gyerekéért nem tart felelősséget
2014. máj. 20. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy hónapban egyszer szedd össze az összes befizetnivaló számlákat, add oda a párod a kezébe, és mondd meg neki, hogy fizesse be, és a befizetésről a kis feladóvevényt adja oda neked, hogy te azt el tudd rakni! Ha ezt nem csinálja meg, akkor neked kell megcsinálni! Számold össze, mennyi a csekk végösszege, kérd el a párodtól a rávaló pénzt, és te fizesd be a postán! Ennyi! Miért kell ehhez a művelethez külön másoktól tanácsot kérni?
2014. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-esnek: egyetlen férfi sem szereti, ha titokban az asszony kotorászik a pénztárcájában! Kérd el tőle szóban! Ha nincs sose pénze, akkor kérdezd meg, mire szokta költeni! Ha eljátssza valamelyik játékgépen, akkor jobb, ha meggondolod, hogy továbbra is eltűröd, vagy meddig tűröd ezt a helyzetet.
2014. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele ha nem szeretik,én sem szeretem.de már lassan nem találok más megoldást.tuti nem játékgépezik,meg nem is fogad,nem költi szerencsejátékra a pénzt.csak aggaszt..nem szeretnék ''vándor cigány'' módon élni
2014. máj. 20. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!