Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy osztjátok be a pénz,...

Ti hogy osztjátok be a pénz, hogy fizetitek a rezsit?

Figyelt kérdés
már komolyan szívbajt kapok..mindenre van pénz de a számlákra persze nincs.már unom hogy unszolnom kell a páromat hogy ugyan fizesse be a számlákat,nem kell a felszólítás..én nem dolgozom itthon vagyok a gyerekkel.sacc 200 körül keres,de hetente kap pénzt.mit tegyek hogy észhez térjen?már nagyon ki vagyok bukva emiatt
2014. máj. 20. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
vezess füzetben, hűtőre kirakott táblázaton vagy mobil app-on költségvetést és kérd, hogy ő is nyugodtan írjon bele- így talán képet kaphattok, hogy hová megy el a fizetés.
2014. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erről vele kéne normálisan elbeszélgetned...

Nálunk nincs ilyen, a párom magára nem költ kb semmit, csak nagy ritkán vesz könyvet és ennyi. De arról is tudok, nekem elég fura ha valaki nem tud arról mit csinál a párja, mire költi a pénzt, stb. Én minden lépéséről tudok a páromnak, mikor hol mit csinál, mire költ, a pénz meg közös bankszámlán van, amiről minden hónapban automatikusan levonják a pénzt rezsire. Nem csekken fizetünk, így sokkal egyszerűbb és sosincs elfelejtve.

2014. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!