Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor voltatok benne biztosak,...

Mikor voltatok benne biztosak, hogy megtaláltátok az igazit? És mennyire felelt meg a korábbi elképzeléseiteknek az illető?

Figyelt kérdés

Azt már tudom, hogy valaki hiába felel meg tökéletesen az elképzeléseinknek, még közel se biztos, hogy ő az igazi.

Érdekelne, hogy akik azt vallják, már megtalálták az igazit, mégis miért gondolják így, vagy mi váltotta ki belőlük?



2014. máj. 20. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy nyomorultul nagy fekete mocsárban vagyok, de van szívem és szemem. Az igazit arról tudod hogy megtaláltad hogy érzed. Nem találsz benne hibát. Vagy ha mégis azt is szereted. Csak a végtelen nyugalom tölt el amikor nézed. És egy kolibri szívverése a tiéd amikor érzed a teste melegét. Ez egy megmagyarázhatatlan, szinte kínos csodálattal társuló tudat. Tudni fogod ha ott van a lelki társad az orrod előtt.
2014. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját nevemben tudok erről nyilatkozni többiek nem tudom hogy voltak/vannak ezzel. HA! megtaláltad ez a kérdés felsem merül majd benned. Amúgy érezni fogod ezt nem lehet leírni. Ez is olyan mint kísértetet vagy ufót látni aki még nem élte meg az igazán nem is hiszi el hogy van ilyen. Amikor meglátod az lesz az első jel hogy vonzani fogjátok egymás tekintetét és NEM A MELLÉT bámulod!!!!444!!! Érezni fogod hogy van benne valami amit a többiben nem látsz. Utána a köv. 90 nap a víz választó addigra biztos tudni fogod hogy csak kóbor vágy-e amit érzel vagy olyan szerelmes vagy hogy szinte pofánvág az érzés. Ha egyszer megismered az utóbbit többet nem kevered majd össze az előbbi vel ;)
2014. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!