Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? A gyerekkori...

Mit gondolsz? A gyerekkori éned mit szólna ahhoz aki most vagy?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 22:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezné miért nincs ezerféle állatom. Mármint felmerülne benne, de meg se merne nyekkenni, félne tőlem.
2014. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szerintem fejbe lőné magát.
2014. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elővenné a játék pisztolyát és fejbe lőne! Rossz kislány!
2014. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem borulna le előttem egyből, de szerintem összességében pozitívan változtam szinte minden szempontból az években. Gyerekként nagyon félénk és nyámnyila voltam. :D 18/F
2014. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csalódott lenne, amiért nem lett belőle űrhajós, Jedi-lovag vagy rocksztár, de annak talán örülne, hogy van valami, amit azóta sem adott fel. Ha találkoznánk, bocsánatot kérnék tőle, amiért nem váltottam valóra az álmait.
2014. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csodálkozna, de tetszene neki a dolog. Szerintem a mostani időszak életem eddigi legjobb időszaka.
2014. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyrészben csodálkozna, mert nem gondolta volna. Másrészt megveregetné a vállam és ezt mondaná: Hallod, de k..rva jól élsz!!
2014. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Csak bámulna (mert mindig felnőtt akartam lenni, testileg is)... Szerintem csak röhögne egyet.


Én meg nézném viszont önmagam kisebb kiadásban :D 25/N

2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!