Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tetszik a nevem! Mi a...

Nem tetszik a nevem! Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés
28 L vagyok, nem tetszik a nevem, sőt szégyellem is. Semmitmondó, és nem nőies. Szerintetek is? A nevem Denisza!
2014. máj. 22. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a hangzása, külöleges is, ne változtasd meg. Egyébként abszolút nőies, nem értem miért nem érzed annak.
2014. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
bocs,de nekem se tetszik...
2014. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem cigány, hanem görög eredetű név, Dionüszoszhoz, a bor és mámor istenéhez van valami köze. A Denisz női megfelelője. Nekem nem nagyon tetszik, lehet megváltoztatnám.
2014. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kedves név, nekem tetszik, lehet Nisza-nak becézni. :) Nekem János, és a vezeték nevem sem túl hangzatos, nem szeretem. De nem törődöm vele túlságosan. :) 17/f
2014. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Különösebben nekem se tetszik, de semmivel se rosszabb, mint a megszokott tucatnevek.
2014. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a neveddel van a probléma, hanem azzal hogy nem tudod felvállalni. Egyébként semmi gond nincs vele szerintem. Én korábban a családi nevemmel voltam így. Igen, nekem is szoktak közkeletű hülyeségeket mondani. (Nem mondok példát) De már nem zavar. Pontosabban tudom kezelni és ha bemutatkozok, majd megkapom a "hülyeséget", akkor tudom is hogy milyen szinten helyezzem el az intelligencia-skálán az illetőt. Egyébként a magánéletben semmilyen gondom nem volt vele, a páromnak pl. kifejezetten tetszik.
2014. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Denisza Komisz :D


Amúgy elég nagy baj lehet veled fejben, ha 28 évesen a neved a legnagyobb gondod.

2014. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon tetszik. De én nem változtatnám meg, inkább találnék egy jó becenevet.
2014. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik.
2014. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!