Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a Joel névről?...

Mit gondoltok a Joel névről? Tetszik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy kell ejteni? Zsoel?
2014. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szép név..külföldön

Itt magyarországon viszont csak úgy anyakönyveztetnék hogy Dzsoel

Tehát az ahogy ejted úgy írod szabály

ÍGy már nem épp tetszetős

2014. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ameg Jvel irjak! Onnantol kezdve ahogy Dzsoelnak kellene irni hanyagolnam! De!!! Ha pl egyik szulo kulfoldi ahol Joelnak irjak ugy engedelyezve lenne ez a variacio anyakonyvezesnel! Az en lanyom Kiara de anyakonyveztethettem volna Chiara képpen mivel apukaja olasz allampolgarsaga es szarmazasa ezt lehetove teszi!
2014. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, nekem nem tetszik.
2014. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Joelkėnt is anyakonyvezheto, írás szerint ejtik, tehat joel, nem dzsoel lesz az.
2014. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van Joel unokatesóm. Egész család kiakadt rajta, de csak egy ideig volt téma, szerintem most már mindenki megszokta.Mondjuk ő régebben született és j-vel írja, akkor még nem voltak ennyire divatok a ritka/különleges nevek.
2014. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem Joelként ejtik,hanem Dzsoelként...
2014. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Kedves utolsó. Magyarországon Joelkėnt írjak es ugy is ejtik. Ugyan ugy, mint ahogy pl a Gina sem Dzsina, hanem Gina.
2014. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Kedves utolso, ez nem igaz, a Gina akkor Gina, ha Georgina.

Amugy a Jennifer Dzsennifer, a Joel Dzsoel es igy tovabb, nezz utana.

Kulonben meg Magyarorszagon elunk, biztosan nem adnek ilyen nevet a gyerekemnek, hogy aztan majd rohogjenek rajta.

2014. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Ma, Magyarorszagon csak kiejtés szerinti írás móddal lehet magyar szülők gyermeket anyakonyveztetni. Tehat a Gina bizony Gina - önállóan is adható- a Joel pedig bizony hogy Joel. Ha az idegen nyelvű változatot szeretne adni a szulo, akkor kervenyezni kell, igy lenne Dzsoel es Dzsina. Pont a Jennifert hoztad fel példának: Dzseniferkent lehet anyakonyveztetni, mert a magyar helyesírás szabályait kell alkalmazni ra. Nézz utana :)

2014. jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!