Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kimenjek Angliába? Itt egy...

Kimenjek Angliába? Itt egy cikk ami eléggé félelmetesre sikeredett és ahogy nézem komolyan gondolják. Elsősorban az ott élők véleménye érdekelne, tehát nem olyanoké akiknek csak sejtéseik vannak.

Figyelt kérdés

Itt a cikk.

Konkrétan az érdekelne hogy most ha kimegyek akkor nem adnak majd munkát, vagy azon lesznek hogy elkotródjak onnan vagy mikre számíthatok? Attól hogy más csak a lábát lógatja szerintem a Magyarok többsége renderesen dolgozik. Itthon 100 000ft a fizetés, 60 000ft a csekk. :S Arra gondoltam hogy szerencsét próbálnék. Mert ha a fekákkal előítéletesek az egy dolog.


[link]



#Anglia #letelepedés #angliai munka #angliai kiköltözés
2014. máj. 23. 09:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Párom is angliában van.

Tud angolul, dolgozik, de nagyon nem szeretik őket.

Tojással dobálják meg az utcán, betörték az ablakukat, folyamatosan beszólnak nekik az angolok, amikor egymással a ház előtt beszélgetnek a magyarok.

2014. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha ennyire rasszista vagy, szerintem ne gyere ki, mert itt elé sok szines van. Ha nem akarsz feketékkel találkozni, akkor Lonodn semmiképp. Itt pl közép Angliában nincs sok, legalább is az én környékemen. Az igaz, hogy a statisztika szerint a bűnelkövetők nagyobb százalékban szinesek, de az is igaz, hogy a fehérek kisebbségben vannak az egész világon. Amerikát meg ne hasonlítsuk össze bármivel is, mert az egy külön kategória. Ott eleve magas a bűnözések száma.

Nem hinném, hogy jól éreznéd itt magad ilyen rasszizmussal, meg egy kicsit kihallatszik az írásodból, hogy nem vagy túl alkalmazkodó, hogy honnan jön ez le nekem. Nem tudom, megérzés. Az egész kinnlét, ahogy egy előttem szóló írta, nem másról szól, mint akaratról, lemondásról. Sokkal több mindenről kell lemondanod, mint ahogy te azt gondolod. És mindenütt vannak előítéletek az emberekben a külföldiekkel kapcsolatban és nem érdekli őket, hogy lengyel, kínai vagy magyar vagy, egy a lényeg, külföldi vagy. És mindig is az leszel. Ha ezt te nem tudod elfogadni, ne gyere ki, de máshova se menj. Ezzel együtt kell tudni élni.

2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mégis a Magyarok az elszenvedői azoknak amiket a Nig*gerek meg a Cigányok meg a Románok csinálnak. Akármennyi feka ismerősöd is van :) Nem a Magyarok miatt vannak ezek a korlátozások, mégis a Magyarok szívnak miatta.
2014. máj. 23. 17:29
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj azzal hogy nem szereti a feketéket? Természetes dolog, mivel ő fehér.Mellesleg nehogy azt gondoljátok hogy nyugaton sokáig fog még tartani ez a liberális "imádjukafeketéketb*zikat" szemlélet.Előbb, utóbb ők is felébrednek.
2014. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nincs fekete ismerősöm.

Mi a baj azzal, hogy nem szereti a feketéket? Nekem azzal semmi bajom, neki lenne baja vele. Úgy meggyűlölné gyomorból Londont, hogy szaladna haza legszívesebben. Én csak azért írtam, hogy megóvjam ettől. És nem csak a magyarok szívnak. Szív itt mindenki, aki rendes, legyen az akármilyen színű.

Ismertem itt olyat, aki gyomorból gyűlölte az egész országot, benne volt a pakik iránti szeretete is, és 3 év után ment is haza, de az a 3 év kínszenvedés volt neki. Sajnáltam szegényt, hogy így élt 3 évig.

2014. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 bumbi02 ***** válasza:
62%

Valószínűleg azért Londonban él a legtöbb magyar, mert a magyarok az elszenvedői a feketék tetteinek, mert az angolok színvakok.


Amúgy engem pont nem érdekel, hogy szereted-e a feketéket, vagy sem. Csak ha jogosnak tartod azt, hogy a feketéket ne szeressék az angolok, nem értem miért háborodsz fel, ha téged is egybemosnak a többi bevándorlóval.


Nem értem hogy tudod elfogadni egyik oldalról a rasszizmust, és általánosítást, míg a másik oldalról - mikor téged általánosítanának - elutasítod.

2014. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Ott a pont az utolsónál!
2014. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"Szív itt mindenki, aki rendes, legyen az akármilyen színű."


A barátnőm szereti London-t, én inkább Írország felé húzok. Elég szomorú ha a rendes emberek is szívnak csak mert külföldiek. Én csak a fekákat nem bírom, de őket senki nem bírja mert rossz hírük van. Semmi bajom velük ha nem néznek rám meg ha nem szólnak be. De ha meglátok egy Németet vagy egy Amerikait, nem érzek utálatot. Mert aki rendes és normálisan viselkedik azt ugyan miért utáljam. Annyit mondok magamban, hogy biztos megvolt rá az oka hogy ide jöjjön és kész. Köszönök nekik, mosoly és kész. Kínaiaknak szintén. Amúgy meg az Angolok azok akiknek nem kellene semmit se szólniuk. Ide-oda mentek gyarmatosítani, a Skótokkal is sokat köcs*ögöltek. Úgyhogy ott is lehet már népi keveredés ezzel-azzal a népcsoporttal, úgyhogy nem igazán kellene külföldi gyűlöletet gerjeszteniük.


De lehet én dramatizálom túl a dolgokat meg a média.

Itt is itt van a Jobbik Párt aki szintén nem komálja a külföldieket (Magyarország nem eladó blahblah...), sokan nem szeretik őket, másokat meg nem izgat hogy egy ember külföldi vagy nem. Lehet odakint is csak erről van szó. Nem arról hogy külföldi vagy dögölj meg, már-már azért sem mert a Britek is egy eléggé toleráns nép. Bár egyesek most úgy állítják be őket mintha Nácik lennének. Van aki háborog, de a többség vagy nem szól semmit vagy elfogadja a külföldieket, mint itt. Jahh... lehet ott is csak arról van szó mint itt. Ismerek egy embert aki odakint van és azt mondja, hogy szeret ott lenni. Nem is akar hazajönni.

2014. máj. 23. 20:18
 19/21 A kérdező kommentje:
Bumbikám... úgy hogy a Nig*gerek mindenhol bajt kevernek, meg a Cigányok meg a Románok és sehol se szeretik őket a rossz hírük miatt. A Magyarokról meg nem az a véleménye a Világnak hogy biztos lopni akar vagy drogot árulni, legalábbis még nem. Csak az a gond, hogy mivel túl sok itt a Cigány és a Cigányok Magyarországon élnek a külföldiek azt hiszik, hogy a Cigányok a Magyarok.
2014. máj. 23. 20:23
 20/21 bumbi02 ***** válasza:
50%

Kérdezőkém.. Neked az a bajod, hogy te az iskolapadból akarod megmagyarázni nekünk a világot. Soha nem találkoztál még feketével, vagy angollal, csak "ismerek valakit aki mondta", "egyszer láttam a tv-ben" alapokra építesz.


Majd ha kiszállsz a kis burokból, amibe élsz, és rájössz, hogy nem fehér meg fekete létezik a világon, hanem normálisak, és hülyék, akkor gondolkozz azon, hogy kijössz-e külföldre vagy sem. Addig ülj otthon és utáld a feketéket, mert láttad a Discoveryn hogy mennyien ülnek a börtönben.

2014. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!