Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség az...

Csak szerintem hülyeség az egész cikk úgy, ahogy van?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Gügye marhaság az egész oldal úgy, ahogy van.


Ne építsen izmot lábra de azért guggoljon meg kitörésezzen, oké :D Amúgy meg a mozgásszervrendszer egészségéért pedig tenni kell, erősítést tiltani pedig elég nagy hülyeség, és ezt meg is teszi, több helyen is; ne eddz erre, ne eddz arra. Gratulálok a kártékony tanácsaiért.


Hiperrészletgazdag sztáredzéstervek, ettől lesz eredményes valaki, valóban.

2014. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért érzed hülyeségnek?
2014. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te lány vagy.

A cikk szerintem marhaság, mindenre kell edzeni nőknek is, mert az izom az soha nem fog rondán festeni, hiába van neked 'körte', 'alma', meg mit tudom én még milyen gyümölcs alakod. A magas ismétlésszám pedig felesleges, inkább a diétára kell hangsúlyt fektetned ahhoz hogy lefogyj, nem pedig arra, hogy 5x100 ismétlést végezz valami pillangóugrásból.

2014. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tény, hogy hülyeség erre arra nem edzeni, de a cikk pontosan arról szól, hogyan hangsúlyozhatják ki a hölgyek az alkatukra jellemző formákat, és hát köztudott, hogy a nők képesek akár egészségtelen dolgokra is, vagy akár a gerincük kárára ide oda nem edzeni, csak, azért, hogy kihangsúlyozzák a vonalaikat... tehát nem baromság a cikk, de semmi képen nem követendő példa.
2014. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett én férfi vagyok.

Csak már fájt, hogy egy gondolom sokak által olvasott híroldalacskára ilyen hülyeséget írnak ki. Testalkatnak megfelelően fogyni.

Asszem 3.-nak válaszolva: szerintem azért hülyeség, mert nem lehet innen fogyni, amonnan nem.

És ahhoz aerob kell nem kardio. Nekik meg 40-50 perc kardiokat írnak.

2014. jan. 18. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

a tested arányainak a figyelembe vételével edz.

kb ezt fogalmazza meg és gondolja túl a cikk és magyarázza szájba,mikor ez szerintem mindenki számára alap,aki edzeni,testet formálni kezd.

már persze azokat akinek elsősorban a látvány felől közelítik meg.

viszont egy totál hozzá nem értő amatőr olvasót,simán félrevezethet a cikk a ne edz alsótestre,felsőtestre ilyen-olyan esetben dolgaival,ezért inkább kártékony tanácsok vannak benne,mint hasznosak,meg ott a fő marhaság az alma résznél-edzed a hasi tájékot,hogy az karcsúsodjon-mikor mindenki tudja,hogy nincsen lokális fogyás.

2014. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aikiboxer ***** válasza:
Korbács nem mindenki tudja, hogy nincs lokális fogyás, a bokszedző bácsikánk pl. bármennyire is szuper és nagyon elismert bokszedző, mégis szentül hiszi, hogy a lányoknak izzasztó nadrágot kell hordaniuk, hogy a fenekük lejjebb menjen. :)))
2014. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit tegyen: Intervall és hosszú időtartamú kardióedzés az ajánlott, ez segíti a zsírégetést és feszesebb lesz a test. A körtealkatúakkal ellentétben itt inkább a hasi és a derék alatti régiókat érdemes erősíteni.


Egy rohadt szóval nem ír olyat, hogy azért edze a hasi részt, hogy az karcsúsodjon...

2014. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!