Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lennél szívesebben? Olyan...

Mi lennél szívesebben? Olyan gazdag, hogy nem kellene foglalkoznod a pénzkereséssel, vagy olyan ember, akire mások úgy gondolnak, hogy szükség idején a legtöbbet segítette nekik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen gazdag.
2014. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kettő nem zárja ki egymást, olyan gazdag szeretnék lenni, aki szükség idején segít másokon, ezért úgy gondolnak rá.
2014. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszasan tudnék írni mindenféle demagógiákról, meg a valóságról, de inkább bele se kezdek. Egyértelműen, és határozottan:

Gazdag!


(És a gazdagság ellen ennél szerintem ezerszer erősebb "ellenfelet" kéne rakni opciónak, hogy ne a gazdagságot válasszam.)

2014. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gazdagság, abból már lehet jótékonykodni és segíteni másokon..
2014. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gazdag hogy nem kéne foglalkoznom a pénzkereséssel. Hiszen így több időm lenne, és szükség idején tudok segíteni munka helyett azoknak akik megérdemlik.

(akik meg nem azoknak nemsegítek)

2014. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi, de ilyen vagyok. :) Vagyis, nem gondolnak rám így, mert nincs kinek így gondolnia rám, de én így állok másokhoz. 17/f
2014. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok gazdag lenni, csak olyan dologgal foglalkozni ami örömet okoz és meg tudom keresni azt a pénzt ami elég az álmaim megvalósítására.
2014. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a második már megvan sajnos, ezért csak az első lehetnék, de ha ezzel együtt fel kellene adni a jelenlegi helyzetet, akkor nem kellene a gazdagság, most sem élek rosszul, nincs minden áron szükségem nagyobb gazdagságra.
2014. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!