Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki sikeres/ga...

Hogyan lehet valaki sikeres/gazdag vagy kaphat jól fizető munkát?

Figyelt kérdés
Elég sok olyan esetről hallottam, hogy valaki top egyetemre járt (nem csak mo.n, hanem az egész világon>oxford, cambridge, harvard>és ott is a legjobbak között volt) és nem vitte sokra, mert hiányzott belőle valami? nem volt szerencsés? vagy valami?
2014. ápr. 25. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Nem mindenki lesz sikeres azért mert elvégez egy jó egyetemet mert sokat tanult meg minden ha nincs tehetsége. Szerintem ahhoz hogy sikeres legyel kell siker de fontosabb az hogy legyen tehetséged egy szakmához. Nem mindig elég az hogy tanulsz ha egyszerűen nincs érzéked egy adott szakmához. Valaki szorgalommal, tanulással tudja pótolni a tehetség hiányát de ez ritka. Legalábbis én igy gondolom.
2014. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos sok ilyen eset van, de az is biztos, hogy még több olyan, amikor valaki odajárt és nagyon sokra vitte...
2014. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért több az esélye annak, hogy a Harvardról sikeres ember kerül ki, mint sikertelen, csak szeretnek a tanulatlan emberek egy-egy ellenpéldát kiemelni, és fröcsögni, hogy nem is ér semmit a diploma, ezzel nyugtatgatva magukat...
2014. máj. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!