Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy félek attól...

Miért van az hogy félek attól hogy egy fizetős oldal regisztrációja miatt fizetnem kell? Beteg lennék?

Figyelt kérdés
Pár hónapja regisztráltam egy legális fizetős filmnézős oldalra. Az oldal nem is magyar nyelvű, azt hittem ingyenes, mert a kamu email címemen és a születési éven kívül mást nem kellett megadnom. De miután beléptem behozott egy olyan ablakot hogy aktiváljam az előfizetést. A profilomhoz az van odaírva hogy inaktív és az előfizetés kikapcsolva, és az oldalon nem tudok semmit se megnézni. A regisztrálás után bezzeg már van olyan lehetőség hogy megadhatom a személyes adataimat, de nem adtam meg. Az emailt töröltem ahonnan regisztráltam. Természetesen és sajnos az oldalról nem tudom magam törölni. Azóta nem tudok felszabadultan internetezni sem, és félek attól hogy pénzt kérhetnek tőlem. Volt olyan aki azt írta hogy IP cím alapján tudhatják ki vagyok és követelhetnek pénzt. De volt olyan aki azt írta hogy az emailre küldhetnek csekket és kifizettethetik velem. Van félnivalóm? Állandóan erre gondolok és ez megőrjít.
2014. máj. 23. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már kb ezer fizetős oldalra regisztráltam, ahol nem fizettem, de eddig nem történt semmi. Csak akkor kell fizetni, ha igénybe akarod venni a szolgáltatásukat, és utána nézhetnéd a filmeket.
2014. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor a sima regisztráció miatt nincs olyan hogy fizetnem kell hogy ha nem akarom használni az oldalt?
2014. máj. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!