Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Soha nem kell azért fizetnem...

Soha nem kell azért fizetnem mert regisztráltam egy legális filmletöltős fizetős oldalra? Kérhetnek ezért pénzt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja regisztráltam egy fizetős oldalra. Semmilyen adatot nem adtam meg magamról. Csak az emailt, hamis születési évet adtam meg. Bankkártyaszámot ilyesmit nem adtam meg. Azt hittem ingyenes az oldal. De sajnos nem tudom magam letörölni sem. Inaktív a profilom, az van odaírva hogy az előfizetés inaktív és amúgy sem tudok az oldalon megnézni semmit. Az email címet töröltem ahonnan regisztráltam. Ugye nem hajthatnak be pénzt rajtam. Azt sem szeretném ha a szüleimnek fizetni kellene. IP cím alapján nem találhatnak meg? L/16

2014. máj. 1. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen kérdés.


Ne izgulj. Nem kell fizetned semmit.

2014. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. máj. 1. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol regisztráltál, bizonyos cégek képesek kihajtani a tartozást, és igen, IP alapján megtalálhatnak, ha akarnak.
2014. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!