Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Teljesen osszevagyok torve, itt bogok, az ongyilkossagon gondolkozom, a fiu akit szeretek, most deru en ebbe belehaloklt ki hogy 5 lannyal csalt meg, es en ebbe belehalok, szetksrmoltam magam

Valaki segitsen!


2014. máj. 26. 23:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az ifjusagi-lelkisegely.hu biztosan ingyenes? a mobilomrol mindenfele nyom nelkul hivhatom? Nem akarom hogy a szuleimnek egyszer csak 5000 forintos telefonszamla erkezzen
2014. máj. 27. 00:23
 12/24 anonim ***** válasza:
Írj privátot talán tudok segíteni. Én is hasonló képp jártam az egyik exnőmmel csak ő nem 5 hanem 4 játékossal ment pályára.
2014. máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha az van odaírva, hogy ingyenes, akkor ingyenes.
2014. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

amikor kiderult honapokkal kesobb hogy a baratnom megcsalt nagyon rosszul ereztem magam, ugy ereztem minden amit kozosen terveztunk,,veget ert es hiaba volt. azota mar orulok neki, hogy egyedul vagyok, tobb ido jut magamra es nem kell mas ostobasagat hallgatni, emellett hozza alkalmazkodni


a csavo egy szemet kis pocs, nem vagy kover, se nem akarja hogy megold magad, pusztan egy neveletlen kis fos aki meg ezek utan is van pofaja ilyet mondani neked. orulj neki hogy tobbet nem kell vele lenned. ongyilkossag meg ne is jusson az eszedbe, az eleted sokkal tobbet er annal mint hogy ilyen semmiseg miatt eldobd.

2014. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon, de hidd el, túl kell tenned magad rajta. Szóval eszedbe ne jusson ilyesmi még egyszer! Pláne egy ilyen fiú miatt. ;) Egyébként felhívtad a számot, beszéltél valakivel? Azért jobban vagy már? Szorítok neked. ;)
2014. máj. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14 vagy még drága, nehogy egy hitvány pasi miatt eldobd az életed. Remélem nem gondoltad komolyan.
2014. máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Egy ember 10-14 évesen tud igazán nagyon szerelmes lenni, később óvatosbb.

A pasid pont arra hajt, hogy kiborítson (4 csajjal megcsalt, lekocázz), legyél te az erősebb elegánsabb. Nézz utána, miért volt sok nője, Don Juannak és VIII Henroknek, frappáns válaszaid lesznek. A "dagadtságra" meg jó válasz, hogy lagalább van alakom, nam csak ruhafogas vagyok. (A "divatos 30 kolós" csajokat amúgy sem jó simogatni, mert csontosak)

(Most jön a "cinikus' duma)

Sírd ki magad, vágj földhöz pár tányért, bármi más, amivel a dühödet ki tudod adni. Én ilyenkor lefárasztom magam ( hosszú kiràndulás, több edzés egymás után hasonlók)

Régi szabály, hogy olyan busz után nem futunk, ami nem vesz fel.

2014. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Bukor Peti ***** válasza:
ne legyél öngyilkos. hidd el hamarosan találni fogsz egy olyan pasit aki csak veled fog lenni :-)
2014. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kislányom, még nem jöttél rá arra, hogy csak az tud téged megcsalni, akit te szeretsz ? A többiek kufircolhatnak összevissza, az nem megcsalás. Fogjuk fel a dolgot más oldalról: te nem szeretted, hanem elvakultan rajongtál érte és közben még azt is hitted, hogy az ő számára te voltál az egyetlen. Vagyis te fogtad fel teljesen helytelenül az egészet ! Azaz ne karmold magad, hanem csak hülyézd le magad.
2014. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Miért tennél ilyet magaddal? Tudom hogy most szét tört a szíved és nagyon fáj. Ezt a fájdalmat pedig nem tudja a sok jó tanács enyhíteni. Én azt tanácsolom neked hogy zárkózz be otthon és fájd ki magad. De ne erre a fickóra szánd a nyarad . Amíg te szomorkodsz ő éli a világát. Szerinted így igazságos? Az lenne jó ha a szívfájdalmon túl teszed magad hogy szépen felöltözve, csinosan te is kijössz a világba és jól érzed magad. Az lenne a jó ha idővel visszaadnád neki ezt a fájdalmat. Például megmutatnád hogy milyen jól tudod érezni magad nélküle és ő fusson utánad. Ha szánalomkeltő üzikkel bombázod akkor erre sokkal kevesebb az esélyed. Javaslom hogy keress rá a neten a "Visszaszerzem az exem " anyagra. Az első három hétben totális hírzárlatot és eltűnést javasol az anyag....aztán majd eldöntöd hogy megéri-e neked visszaszerezned őt. A legfontosabb hogy ne a szánalmát és sajnálatát és bűntudatát akard kiváltani hanem a csodálatát a nőiséged felé.
2014. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!