Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért keletkeznek rajtam...

Mért keletkeznek rajtam anyajegyek olyan területeken amit nem is ér a nap? (ruha alatt van, be van kenve naptejjel)

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

anyajegy nem azért keletkezik, mert nap ér téged...

nem vagy te növény!

ezek az idő múlásával jelennek meg, ahogy változik a bőr szerkezete, megjelennek a pigmentfoltok

2014. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha valaki ennyire nem ért a témához, ne válaszoljon. pigmentfoltok valóban az idő múlásával jelennek meg, az idős embereken. és nem egyenlő az anyajeggyel.

anyajegy pedig nap hatására is kialakulhat. nekem nyáron fokozottan jelennek meg olyan helyeken ,amit nemis ér nap. EZ volt a problémám, amire megoldást keresek.

2014. máj. 26. 17:20
 3/4 A kérdező kommentje:
mert rajtam csak nyaranta keletkeznek. mégis fedett területeken.
2014. máj. 26. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Anyukám onkológián dolgozik, szóval tudom, miről beszélek, de nyugodtan le lehet pontozni. :)

Továbbra sem a napfény hatására jönnek elő (kivéve persze ha pecsenyére sütteted magad...). Ahogy öregedsz, annál több és több lesz rajtad.

2014. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!