Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek volt olyan,...

Anyukák, nektek volt olyan, hogy írtatok privit és nem válaszoltak rá? Vagy nektek írtak, de nem válaszoltál rá, miért?

Figyelt kérdés
Nem értem ha írok egy privit és teszek fel egy kérdést miért nem lehet rá válaszolni?
2014. máj. 30. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
En pl sosem szoktam privát üzenetre válaszolni. Nyilvánosan is meg lehet kérdezni bármit, elvégre anonim is maradhat az ember.
2014. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%
Én sem értem. Személy szerint örülnék ha vki rám irna, szeretek beszélgetni gyerek kategóriában bármiről. Furák az emberek.... Amúgy is sok rossz indulatú anyuka van itt... Például az első válaszoló valami kedves...
2014. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%
Soha nem válaszolok privát üzenetre. Egyszer leírtam egy kérdésnél, hogy orvos vagyok, 20 labor jött át egy perc alatt privátban. Soha nem reagálok rá, többnyire amúgy el sem olvasom.
2014. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én szoktam,de csak ha normális az illető. Volt, olyan kérdés,hogy mit tennél ha kijönne a gyermekvédelmi,miközben semmi okuk rá, válaszoltam rá,hogy ilyen nálunk is volt,nem lett belőle ügy,kiderült,hogy tényleg feleslegesen jöttek ki. Jött egy privi amiben kérdezték,hogy mi történt, elmeséltem, majd elmesélte ő is,hogy a gyermekorvos tett bejelentést.majd kiderült ,hogy nem éppen jó ruhában vitték a gyereket orvoshoz,akivel nem értettek egyet, majd elkezdtek az orvossal kiabálni és k**a anyádozni, erre írtam,hogy ez nem vezet sehova, ilyet a cigányok szoktak szoktak csinálni,hogy ordibálnak fenyegetőznek, jött a válasz,hogy ők azok és akkor mi van, nem mindegy dokinak,hogy milyen ruhában viszi a gyereket oda stb.. meg,hogy csak így lehet elérni dolgokat. A kezdeti kedves levél után olyan undorító trágár levelek jöttek, inkább nem válaszoltam rájuk. A másik,hogy adnál-e lánynevet fiu kutyának, írtam,hogy nem, jött a privi,hogy mért? hát erre nem priviben válaszoltam hanem a kérdéshez írtam. Az a baj,ha írsz privit vagy válaszolsz megjelenik a neved, és van aki az igazi teljes nevét írta be. Szóval sok oka lehet!
2014. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nekem kamunevem van, de tényleg vannak emberek, akiknek a sajátjuk. Most akkor az is azzal válaszoljon a hülyének?:))


De egyébként igen, én rendszeresen nem válaszolok privikre, mert ne írogassanak, miért nem lehet róla kérdést kiírni.


Én akkor szoktam privit írni, ha valaki az "év kommentjét" írja meg, mert olyat beszól valakinek, hogy szétnevetem magam. Na, akkor ráírok, hogy elismerésem:))

2014. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasni mindig el szoktam. Viszont vannak olyan üzenetek amikor a véleményedet írod le és kapsz egy ocsmány levelet. Olyankor az adott kérdésnél megköszönöm a privát üzenetét és leírom h nem vagyunk levelező viszonyban és továbbiakban sem válaszolok rá. Néha idézek is belőle. :P


Amúgy ha vki normális üzenetet ír nekem ebben a témában, nagyon szívesen válaszolok. Sőt 1-2 nagyon jó barátnőm is lett erről az oldalról akivel más közösségi oldalakon is tartam a kapcsolatot. :)

2014. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten anyukák véleménye érdekel,mert ebben a kategóriában tapasztaltam ezt,nem máshol.
2014. máj. 30. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy Te ellenőr vagy? Miért zavar Téged ha ismerkedni akarna anyukákkal? Az ide tartozik. És ha nem tetszik a kérdés ne nyisd meg.

Inkább szűrjed a 100000. terhes lehetek-e kérdést és társait!

2014. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!