Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt itt a lefdurvább...

Mi volt itt a lefdurvább kérdés, ami kiakasztott? Ha válaszoltál rá, kaptál durva privit utána?

Figyelt kérdés
Válaszoltam ma egy kérdésre,tök normálisan,nem félreérthetően.100%-ra pontozták.Erre olyan privit kaptam,hogy csak na.
2013. febr. 10. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
En meg elmondtam szepen a velemenyemet es 0% meg egy bunko valaszolo elkezdett pattogni, na akkor ma nem szepen irtam....
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja es csak annyi volt h "szep :-) "
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, amikor egy csajszi leírta hogy mennyire gáz helyzetben van tényleg kilátástalan volt a sorsa és megtartsa e a babáját, leírtam hogy nem hiszem hogy az lenne most a jó megoldás és hogy amúgy abortusz ellenes vagyok tényleg, de ez annyira rossz helyzet hogy a helyében az ab-ot választanám, erre olyan dörgedelmeset kaptam priviben hogy ihaj, miszerint GYILKOSSÁGRA BUZDÍTOK és ez mennyire undorító (mellesleg kb. 20 an írtunk a válaszolónak és én egész finom voltam nem tudom a többi 19 válaszoló is kapott e a kiosztásból gondolom igen) :)))
2013. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én az olyan térítőkön vagyok kiakadva, akik arra buzdítják a többi anyukát, hogy hagyjuk sírni a babákat már újszülött korban is, mert különben "el lesznek kapatva". Ha leírom, hogy ez miért nem igaz (normális hangnemben), esetleg még linkeket is küldök, ahol nálam okosabbak elmagyarázzák, hogy miért nem szabad ilyet csinálni, akkor rendszeresen alpári hangnemű lecseszést és 0%-okat kapok.

A másik kedvenceim a kengurus kérdések, ahol rendszeresen elmondanak minden idióta, buta, rossz anyának, mert az orvosunk ajánlására kenguruban hordozom a gyerekemet :)

2013. febr. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, ilyen kengurus kérdésnél én is kaptam hideget-meleget. Pedig maga a kérdés nem volt fura, annyi volt, hogy aki kengurut használt, meg volt-e elégedve vele, és ha igen, akkor az milyen márka volt. Az én válaszom volt az egyetlen, ami a kérdésre felelt, leírtam, hogy milyenünk volt, és hogy szerettük, bár kicsit drága volt, de nagyon jól tudtuk használni. Na, ez a válaszom 0%-ban volt hasznos, onnantól kezdve mindenki engem szapult, hogy megnyomorítom a gyerekemet (aki amúgy ma már öt éves, és kutya baja). Amikor felvetettem, hogy azért a kenguru nem az ördögtől való, és ami öt évvel ezelőtt húszezerbe került, az valószínűleg nem valami gagyi, meg amúgy is, ha egyértelműen "megnyomorítaná" a gyereket, akkor kétlem, hogy lehetne még ilyet kapni, na akkor jöttek a privát üzenetek sorra, válogatott tartalmakkal, köztük olyannal, hogy "olyan ostoba vagy, hogy nem érdemes veled vitatkozni", vagy olyannal, hogy " húzzál máshova reklámozni a szarságodat", meg hasonlók.

Na akkor elgondolkodtam rajta, hogy tényleg annyi volt a bűnöm, hogy egy kérdésre válaszoltam jó szándékkal, és ezek után napokig kapom az olyan üzeneteket, amik nem kicsit sértőek...

2013. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Ez volt az a kérdés amire válaszoltam,az első az enyém.

2013. febr. 11. 13:19
 7/8 A kérdező kommentje:
2013. febr. 11. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Kengurus off.

Ma tudtuk meg, hogy a férjem egyik barátjának az 1 hónapos babája megfulladt a hordozókendőben :(

Nem ez az első ilyen sztori, amit hallottam. És engem is minden topikban elmondtak minden idiótának, hogy képes vagyok kengurut használni, amikor a kendő mennyivel jobb és egészégesebb... Úgyhogy ennyit az agresszív kendős térítő anyukákról.

2013. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!