Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hermes csomagküldő céget...

Hermes csomagküldő céget ismeri valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Gyors, pontos. De kicsit megfizethetetlen -szarul váltják a drahmát- és csak az Olümposzon kézbesít.
2014. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez aztán egy nagyon vicces komment volt csak az a baj hogy nem a kérdésre válaszoltál . Az írjon aki normálisan tud írni nem hülyeségeket zagyvál . köszönöm
2014. máj. 30. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
2008-ban Németországból küldtek nekem csomagot ezzel. Magyarországon a DPD hozta ki.
2014. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ . :) Igen régen a DPD volt a partner cége Magyarországon. Ő szállította ki a csomagot. DE már sajnos nem a DPD hozza. Felhívtam a DPD-t de ott mondták hogy már nem ők hozzák a Hermes -től a csomagokat. Ha esetleg emlékszik arra hogy hány nap alatt ért ide a csomag azt megköszönném :) Sajnos én már egy hete várok és semmi.
2014. máj. 31. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Két hét.
2014. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ámond Pista válasza:

Kedves kérdező!


Végül mennyi idő alatt kaptad meg a csomagod? Én most várok egyet és szeretném tudni mire számítsak...


Köszi!

2014. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Régi szál, de felelevenítem, hátha valakinek segít:


Én Németországból vártam csomagot, két hétig hiába. Google kutakodás után kiderítettem, hogy a Hermes magyarországi képviselete a Trans-O-Flex, felhívtam őket. A Hermes -> ToF (digitális) adatátadás néha nem zökkenőmentes, esetemben pl. annyi járulékos adatot adott át a Hermes a ToF-nek, hogy a cím vége a házszámmal együtt lemaradt, így a csomagom már egy ideje ott várakozott náluk.


Adategyeztetés után korrigálták a hibát.

2017. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!