Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családi kapcsolatom a párommal...

Családi kapcsolatom a párommal nyugodt, kiegyensúlyozott. Abban nem értünk egyet, hogy mit jelent az a kifejezés, hogy feminizmus. Meg tudná nekem valamelyik hölgy fogalmazni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es, nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

Szerintem Te vagy az igazi NŐ!

Nekem egyszer egy magát feministának valló nő ezt mondta: "nincs szükségem férfira, csak akarok magamnak egyet"


Nos, mit lehet erre mondani? Én sem tudtam semmit!

2014. máj. 31. 13:41
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

"nincs szükségem férfira, csak akarok magamnak egyet"


Szerintem ez férfi és nő szájából is egy tök jó mondat, mert az, hogy nincs szüksége rá, nekem azt jelenti, hogy elvan egyedül, tudja magát szórakoztatni, el tud a párja nélkül aludni, nem kapcsolatfüggő, nem kell mindig valakire hagyatkoznia, önellátó. Ő maga egy egész ember, és egy szintén egész embert keres, nem pedig két fél remeg, ha öt percre el kell szakadniuk egymástól.


Bár nem tudom, milyen volt a szövegkörnyezet, de ez a mondat így kiragadva szerintem normális, és semmi köze a feminizmushoz.

2014. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es, akkor te érted ezt a mondatot! Magyarázd el nekünk tudatlanoknak, hogy mit jelent az, HOGY NEKEM NEM KELL, CSAK AKAROK MAGAMNAK EGYET?
2014. máj. 31. 14:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Most írtam le, nem olvastad el?
2014. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak hülyén fogalmazott a nő, valószínű úgy értette amit a 12es mondott.
2014. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!