Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért a csúnya fiúk tetszenek?

Miért a csúnya fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék nagyképű lenni,de rám mindig is azok a tipikus 10/436423238-as pasik buktak, és nagyon jó nőnek tartanak engem. Hosszú barna hajam van,barna bőr,vékony,nagy mellem van, és járok konditerembe egyszóval van egy formám is.

Ezt azért írtam le,hogy megértsetek!

Mostanában csak azokra bukok akik vagy átlagosan néznek ki vagy csúnyák. Nemtudom miért van ez. Barátnőim sokszor beszólnak,hogy nem ilyen lenne hozzám való,csak nem igazán érdekel.

Rendes válaszokat,köszönöm.


2014. máj. 31. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert rájöttél, hogy egy párkapcsolatban nem a felszínes dolgok számítanak. Azt pedig, hogy ki legyen az az ember, akivel leéled az életed, ne a barátnőid döntsék el. :) 17/f
2014. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt énis így gondolom :)
2014. máj. 31. 21:36
 3/15 A kérdező kommentje:
Na már jönnek az üzenetek.. :D csodás:DDD
2014. máj. 31. 21:36
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A csúnyaság, meg az. Hogy ki tetszik neked, szubjektív dolog. Te nyilván nem látod őket csúnyának, ha tetszenek. De ne az érdekeljen. Mit mondanak mások :)
2014. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
#1 vagyok: Akkor miért tetted fel a kérdést? :) Légy magabiztos, és ne hagyd, hogy a személyiséged megváltoztassa a környezeted.
2014. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg baromi nagyképű vagy...
2014. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Dejó nekem :D kár,hogy nem ismertek belsőleg sem:) Túl okos emeberek vannak ezért tart ott Magyarország ahol tart! Az ilyen emberek miatt mint TI utálom.
2014. máj. 31. 22:33
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
#1 vagyok: Ne általánosíts. És ne foglalkozz buta emberekkel. Mindenhol vannak. Lehet túlságosan magadra veszel mindent, a barátnőid véleményét is. :)
2014. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Eszemben sincsen általánosítani! :) Tudom,hogy vannak kivételek. De sajnos egyre kevesebb.
2014. máj. 31. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
A csúnyaság szubjektív. Van egy általánosságban elterjedt nézet arról, hogy ki csúnya és ki szép és ezt akarva-akaratlanul is belediktálják az emberekbe. Meg azt, hogy csúnya fiúhoz csúnya lány, szép fiúhoz szép lány illik. De ez baromság. Te még menthetőnek tűnsz és szerintem ne hagyd, hogy belerángassanak ebbe a hülye szokásba és adj ugyanannyi esélyt egy általánosságban véve csúnya vagy átlagos fiúnak is mint egy zselézett hajú, borotvált arcú 50 kg-os tipikus "szépfiúnak". Mert lehet, hogy pont egy "csúnya" fiú mellett lennél boldog, és végső soron csak a boldogság számít.
2014. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!