Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék magamon változtatn...

Hogy tudnék magamon változtatni, hogy ne csak a leghyesebb, legjóképűbb pasik tetszenek? Van egy srác akinek a belsője nagyon tetszik, de a külső meg nem fog meg. Valahogy tudok változtatni magamon?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanok tetszettek akik nagyon helyesek voltak és ugye náluk esélyem sincs mert nem vagyok ilyen cicababa féle. Én pedig csak olyanoknak tetszem akik nekem nem. Mondjuk eddig nagyon kevesen akartak velem összejönni,nem tudom miét. A saját megítélésem alapján nem vagyok nagyon csúnya,van akinek tetszem de kevés. Még pasim sem volt,nem csókolóztam. L18

2013. aug. 15. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
szia írj üzit :)
2013. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért mert nem tudod lejjebb rakni a mércét
2013. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, majd változik ez! Nálam is ez volt. Nekem volt sikerem a legdögösebb pasiknál is kamaszként, mert akkor nagyon jó csajnak számítottam. Persze, hogy csak ők vonzottak. Aztán hozzámentem az egyikhez, aki jól padlóra küldött. A mostani férjem átlagos pasas, nem az a típus, akiért megfordulnak a nők. Mégis őrülten beleszerettem, nagyon boldog vagyok vele, mint még soha senkivel. Benned is átértékelődnek majd a dolgok, pár csalódás és az évek múlása során. De az is lehet, hogy megismersz hamarosan egy jóképű, rendes fiút, aki szeret téged majd és boldoggá tesz. Ők sem mind a cicababákra buknak ám:)
2013. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindig az kell amit nem kaphatsz meg..:D Te is olyan vagy de ha nincs meg a kémia köztetek akkor tényleg nincs értelme a kapcsolatnak többet számít a belső mint a külső..! Hát próbáld meg azzal a sráccal akinek "tetszik a belseje" (mondjuk nem tudom, belenéztél?:DXDD)

Na komolyra fordítva a szót, tényleg próbáld meg azzal a sráccal!

good luck.

2013. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)

Remelem en is h talalok egy rendes sracot:)

Bocsi utolso rossz kezet nyomtam :( zoldet szerettem volna

2013. aug. 15. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen tipokus női probléma. Nem vagy egyedül.

Majd változol, ha nem, akk´ lejjebb adod a mércét

2013. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen brutálisan is hangzik, de a legjobban csak a saját csalódásod tudna helyrepofozni. Két eset van: vagy összjössz egy jóképűvel az kihasznál majd futsz a rendes után, vagy lerendezed fejben ezt a menetet és alapból a rendesnek adsz esélyt. Okos ember saját kárán tanul, a bölcs meg más kárán! Remélem segitettem.
2013. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet, én majd ránevellek. :P
2013. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!