Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minek vagyok szép, ha nem...

Minek vagyok szép, ha nem tetszem azoknak, akik nekem tetszenek? Akár lehetnék ronda is, tök mindegy.

Figyelt kérdés
Azt hittem tetszem neki, de már rám se néz. Gondolom becsajozott. Elegem van már. Sportolok, olvasok, dolgozok és nem kell már kapcsolat.

2014. febr. 12. 21:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
dobj egy képet kiváncsi vagyok
2014. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem csak ez az egy pasi van a világon.
2014. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
lehet annyira mégse vagy szép,na meg a belső..kitudja milyen taszító
2014. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha képet nem küldesz, akkor honnan a fitymaszűkűletből tudjuk szép vagy-e vagy sem? :D
2014. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Szép lányként sem kaphatsz mindent az életben amit csak akarsz, jobb, ha megtanulod.
2014. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Singularity megint megmondja a frankót. A szépség nem garancia arra, hogy neked valami vagy valaki "jár". Amúgy próbáltál te is tenni valamit azért, hogy legyen valami, vagy vártad a sült galambot?
2014. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Akár szép vagy, akár ronda, nehéz olyan embert találni, aki az elvárásaidnak megfelel, és te is megfelelsz neki. Ez van.
2014. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
lehet megunta a nézegetést, de tenni nem mert, mert nincs pö*cse. te tettél érte vagy tényleg csak vártad?
2014. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. Lehetsz elég szép, okos, kedves és szexi kétmillió ember számára, ha az az egyetlen egy, akit te szeretnél, nem téged választ.

Nem feladni. Van élet a csalódás után is.

2014. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

a szépség nyilván relatív. csak... annyira fáj, már elhittem, h végre találtam valakit, aki igazán tetszik, mindenhogy és ennyi. nekem nehezen megy az ismerkedés, félős vagyok, ha van valami, akkor általában más kezdeményez nálam. én meg csak biztatgatom őket. most az egyszer nem vártam a sült galambot, de csak magamhoz képest nem. őt nagyon biztattam, de ezek szerint nem érdeklem. de akkor eddig minek fájdította a szívemet? :/

aki írta, h taszító belső, szerencsére nem mondtak még ilyet rám.:)

2014. febr. 12. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!