Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt másnak is olyan...

Van itt másnak is olyan dilije, hogy nem bírja elviselni, ha fiók vagy szekrény nyitva marad (főleg éjszaka)? Ha ige, téged miért zavar? Ez is fóbia?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért maradna nyitva? :S És mi köze van az éjszakához?

Nappal is becsukom és nem hagyom nyitva.

2014. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Engem az égve hagyott/felejtett villany és a pohár ott hagyasa ahol ittam kerget az őrületbe! :-) Az égő villanytol a falra tudnék maszni!▪
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En azt nem szeretem, ha a haloszoba ajtaja marad nyitva. Szerintem azert, mert gyerekkoromban mindig ez volt a nap veget jelzö mozdulat, ha anyukam becsukta az ajtot. Nekem megnyugtatobb, ha csukva van. Szerintem az ilyesmi inkabb rigolya mint fobia.Addig ok amig nem krnyszeres viselkedes.
2014. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem mindig becsukni mindent, a hálószobaajtót azt mindig. Mostanában a szekrény egyik ajtaját nyitvahagyom és arra akasztom a törölközőmet. De nem a hosszú nagy szekrényét, hanem a kisebb fentit, előbbik mindig csukva vannak. :D 20/F
2014. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem annyira zavar, hogy ne tudnék elaludni, de én is csukogatom, mert rendezettebbnek tűnik a lakás, meg ha nyitva marad, akkor porosodik.
2014. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nappal se szeretem a nyitva maradt szekrényeket, ez független napszaktól.

Alváskor viszont zárt térbe szeretek lenni, ajtó, ablak csukva, redőny lehúzva, függönyök behúzva, minden fény leoltva. Ha fullasztó a hőség akkor is max bukóra az ablakot (és eltakarni függönnyel).

2014. jún. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nappal csak azért zavar, ha fiók, szekrény nyitva marad, mert rendetlen benyomást kelt.Viszont éjjel azért nem tudom elviselni, mert attól tartok, kijön belőle "valami".Nos, tudom, hogy hülyén hangzik és nincs semmi olyasmi a fiókban, szekrényben.De akkor is így érzem!
2014. jún. 1. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Racionális embernek tartom magam, de én is így vagyok, mint Te! :D Annyi, hogy én még éjszaka nem merek belenézni a tükörbe. Amikor elszaladok mellette, elfordítom a fejem, nehogy véletlenül odanézzek.
2014. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... meeee akkó a tükőőbőő egy cörös yetttti nézne vissza! Wááááh! :)
2014. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar! Egy időben lefekvés előtt minden fiókot és szekrényajtót végigellenőriztem, hogy biztos csukva vannak-e. Azóta erről szerencsére leszoktam, de még mindig zavar, ha nyitva marad egy véletlenül.
2014. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!