Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy fiú létemre...

Az miért van, hogy fiú létemre nem teljesen V alakú a testem hanem a csípőmnél megvan az a homok óra szerüség de onnan felfele teljen V, mintha félig lány lennék félig Fiú, ha irna egy hozzáértő képet is mutatnék neki valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Öhmm..mert FIÚ vagy? 20-25 éves korodig még alakulóban van a tested, most még persze, hogy nem szabályos V alakú, és nem is mindenkinek lesz az, ahhoz kell egy kis izomzat is.
2014. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, szálkásítani. Ha van V alakú férfi ismerősöd, hasonlítsd össze a tartásotokat. Ha az átlagnál kevesebb izom van rajtad, a tartáson is múlik a V alak.
2014. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem is kimondottan a v alakkal van a baj , hanem az hogy széles a csípőm és megvan bennem a homok óra alak és afölött a V
2014. máj. 31. 23:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Zsír le, izom fel. Ha a csontozatod ilyen, és mindenképpen kompenzálni akarod, akkor felsőtestre kezdj el gyúrni.

A lábakra is figyelj, azok se legyenek ropik.

2014. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
[link] szerintem ez így nem normális
2014. jún. 1. 00:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez messze van a homokórától. Normal ferfialkat amire te gondolsz az alkati dolog hogy bemegy picit a derekadnal max ha hízol pocakosodsz tünik el
2014. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Uff. Azt hittem nagyobb a probléma. :)

Ez teljesen normális. Ha feszélyezve érzed magad a tested miatt, még dolgozz rajta, de így, férfi szemmel nézve sincs vele semmi baj. Nem vagy se pálcika, se dagadt.

2014. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Női szemmel sincs vele semmi baj, normális alak.
2014. jún. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van, nincs semmi baj ezzel, átlagos. Ha az önértékeléseden az segít, akkor gyúrj egy kicsit.
2014. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyon jó tested van, szerintem csak beképzeled magadnak, hogy rossz a testalkatod, pedig sok srác álmodna ilyenről, mint neked van!
2014. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!