Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti szemetekben ki számít k...

A ti szemetekben ki számít k urvának?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi az a dolog, ami után ti azt mondjátok egy lányra, hogy ő r ibanc?

2014. jún. 1. 11:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt gondolok viselkedési és öltözködési dolgokra is
2014. jún. 1. 11:07
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nő, aki kihasználja a női mivoltát, és a testi adottságait, anyagi haszonszerzés reményében.

Bár ettől függetlenül én azokra is ezt mondom, aki egyszerre 10 hapsit hülyít, szórakozik velük, és nagyon gerinctelen módon bánik velük.

Az öltözködése meg kirívó, feltűnő, lehetőleg olyan helyzetekben, ahol férfiak vannak, és ez befolyásolja az előrébb haladásukat valamilyen cél irányában.

2014. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

K*rvának az, ha valaki a testéből akar megélni/ privilégiumokhoz jutni.

K*rvásnak az, ha tegyük fel, egy lány mindenét kirakja, szétfesti magát és mindenért vinnyog/sír.

2014. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Aki üzletszerűen csinálja, tehát a szexuális szolgáltatásból él.

Az öltözködésnek és a viselkedésnek semmi köze ehhez, csak az olyan férfiak hiszik ezt, akinek kb. egy bites az agyuk. Ismerek néhány nőt, aki valódi kis szürke egérnek tűnik, mégis nagyon könnyűvérű. Mondjuk a szememben még ő sem r...rva. A k...rva csak az, aki konkrétan üzletszerűen űzi.

2014. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A qrva pénzért vagy más előnyökért fekszik le másokkal. Pl előléptetésért kufircolni a főnökkel qrvaság, vagy ilyen a mostanában divatos "kedveskedésért albérlet" hirdetések lényege is. De akár a kitartottságot is idesorolnám.
2014. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

-ha végigment rajta a fél város

-ha olyan pasira mászik rá, akiről tudja, hogy van barátnője (tök mindegy, mennyire jár a végén a kapcsolat vagy mennyire görény a másik csaj)

-ha direkt szórakozik már érzelmeivel (köcsögségből vagy pénzért)

-ha pénzért árulja a testét

-plusz néha akkor, ha kifejezetten rosszindulatú nőszemély

2014. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
6. vagyok: öltözködés alapján nem mondom senkire, hogy k..va vagy r.banc, max. azt, hogy az öltözéke r.bancos / közönséges / ízléstelen, a kettő sztem nem ugyanaz. Meglehet a véleményem arról, hogy milyen a ruhája, de a viselkedésével kapcsolatban nem vonok le messzemenő következtetéseket (főleg, hogy ismertem egy nagyon közönséges módon öltözködő csajt, akiről kiderült, hogy tök rendes, kedves, aranyos, komoly kapcsolatban van, csak egyszerűen annyira nem volt önbizalma, hogy ezzel kompenzálta).
2014. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki pénzért szexel, nálam az a k urva. R ibanc szimplán aki sok csávónak megvolt már.
2014. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Akinek pinája van és nemileg érett (beleszámítva a szüzeket is, mert ők látens k urvák). Tisztelet a nagyon ritka kivételnek.
2014. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az,aki fűvel-fával kefél csak engem néz bokornak.
2014. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!