Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz a ti szemetekben...

Mitől lesz a ti szemetekben egy csaj r*banc?

Figyelt kérdés
Mik azok a viselkedések, akár öltözködési típus aminél ti már azt mondjátok : ez egy r*banc ?
2013. aug. 31. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam senkit r*bancozni. Nem foglalkoztatnak az ilyen földi dolgok. Ha mégis megtenném, akkor valószínűleg egy olyan nőre mondanám, aki csúnyán kikosarazott egy harmadik fél miatt, mélységesen megsértve férfiúi önbecsülésemet, és ezzel leplezném fájdalmam.
2013. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedésben az, amikor feldúl egy kapcsolatot, bár tisztában vagyok, hogy ez kettőn múlik. Példa: barátom előző barátnője még hónapokig küldözgette a meztelen fotóit, különböző, fülledt üzenetekkel megspékelve. Ha letiltotta facebookon, küldte e-mailben, ha onnan, akkor mms-ben, majd Viberen. A kapcsolatunkba nem sikerült belemásznia, de ez számomra egyértelműen kimerítette a r*banc kategóriát.


Ugyanakkor azt a lányt, aki sok férfival lefekszik, de mindketten függetlenek, nem tartom annak, mert ez kettejük dolga, remélhetőleg felnőtt emberek, és ha neki így jó, hát tegye.

2013. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én szótáramban nem kapott helyet ez a fogalom, számomra semmi értelme. A röpke lepedőakrobatai mutatványoknak korrekt módon (=megfelelően védekezve, senkit sem hitegetve) hódoló nőket teljes értékű embernek tartom, átlagnál nagyobb szexuális étvággyal. A magukba szándékosan férfiakat bolondítók és velük kényük-kedvük szerint szórakozók egópolírozó méhkirálynők a szememben, a "házi nyulak" hírhedt vadászai pedig egyszerűen önzőek, de mivel ezen tulajdonság az emberi természet mozgatórugója, nem tudom őket kevesebbet érőnek tekinteni másoknál. A ruházkodást végképp röhögve lennék csak képes számításba venni, semmi köze a témához.

Ennyit mondhatok. Az ítélkezés sosem volt az én asztalom.

2013. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Akkor lesz valaki az, ha pénzért nyújt szexuális szolgáltatást.

Átvitt értelemben meg az, aki túl könnyen megy bele ilyen kapcsolatokba és sűrűn váltogatja is a partnereit.

2013. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a viselkedéstől lesz valaki rib.nc, nem pedig az öltözködés miatt.


meg sem lepődök ezen, manapság már minden lány lerib.ncoznak, és méghozzá nők. ha egy ilyen pletykát hallanék valakiről, nem itélném el, mert valószinüleg nem igaz. :)


pénzért nyújtanak szexuális együttlétet, őket nevezik annak.

2013. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10-20 éve még a ribi egyenlő volt a pr*stival, qrvával. Sztem. elég erős, h. csak úgy bárkire rámondják, aki 'lenyúlja' más pasiját.

Vki., aki feldúlja mások (stabilnak hitt) kapcsolatát vagy 'ledérebben' öltözködik, gyakran váltogatja a partnereit, még nem az. (Csak legfeljebb a mai tini szlengben) Vannak arra árnyaltabb kifejezések is a magyarban.

2016. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!