Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés mikor vagdossátok...

Milyen érzés mikor vagdossátok magatokat?

Figyelt kérdés
Szeretném tisztábban látni ezt a dolgot, érdekel hogy milyen érzés, mi kell ahhoz hogy valaki eljusson idáig, mik a kiváltó okok. Kérlek titeket osszátok meg velem a történeteteket!
2014. jún. 2. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mesélhetek neked 1-2 dolgot, de azt csak privátban.
2014. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké.
2014. jún. 2. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem ezt. Más embert vagdosni bűncselekmény, mégis mi a francért csinálnád ezt magaddal? Jobb érzés, ha folyton szorongsz nehogy valaki meglássa és ha igen magyarázkodnod kell hogy miért tetted ezt magaddal, a tükörben meg egy életképtelen embert látsz, akit legszívesebben arcon köpnél?
2014. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló, nekem is írnál erről privátban?
2014. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, én nem vagdosom magam ha ez nekem szólt.
2014. jún. 2. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:

#2

Általában pont azért vágják magukat az emberek, mert túl sokat szoronganak és túl sok dolog nyomja a szívüket, ezáltal akarnak endorfinhoz jutni. Ami egyfajta boldogsághormon. Ameddig falcoltam, sokkal kevesebb alkalommal estem depresszív elborulásokba, mint utána, amikor leálltam.


__________________________________________________________


Nálam elég sok dolog közrejátszott: az apám halála, a külsőm, a reménytelen szerelem, az emberektől való félelmem, stb. Milyen érzés? Először valamennyire fáj, de aztán az endorfinnak köszönhetően elégedettebben érzed magad.

2014. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én 15 évesen csináltam.

Szerettem a fájdalmat, úgy éreztem megérdemlem, mert senkinek se vagyok elég jó, és ez az én hibám.

Eleinte csak egy-egy karc.. aztán egyre mélyebb és nagyobb vágások.A végén már nem volt a karomon egy épp cm se.

Aztán a suliba kiderült, ujjal mutogattak rám és még jobban kiközösítettek, én voltam az "emós ribi".

Anyuék pszichológushoz vittek, de nem tudtam neki se kibeszélni magamból a fájdalmaimat. Ő pszichiáterhez küldött, aki felírt egy antidepresszáns gyógyszert, amit kb. egy hét után mind beszedtem. Kórházba kerültem és amikor láttam anyun, hogy mennyire fáj neki , hogy ilyeneket csinálok eldöntöttem magamba, hogy soha többet nem teszek ilyet.

Szerencsére pont év vége volt és rávettem anyuékat, hogy költözzünk másik városba nyáron. Igaz, hogy megbuktam ,de megérte, mert azok közt az emberek közt nem tudtam volna talpra állni.

Most 18 éves vagyok és már nincs öngyilkos hajlamom. Kicsit (nagyon!) szégyellem , hogy ilyen gyenge és buta voltam, de ha akkor nem viselkedek úgy , lehet még mindig ott laknánk és sose ismertem volna meg azokat az embereket, akik igazán boldoggá tudnak tenni.Így egyáltalán nem bánom.:)

2014. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utána mindig kevesebbnek érzem magam.

Üdv: a sniccer

2014. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is mesélek, ha szeretnéd, de én is inkább privátban, ha nem gond.
2014. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, ahogy kényelmesebb.
2014. júl. 28. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!