Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legégőbb dolog,...

Mi volt a legégőbb dolog, amit csináltál stresszhelyzetben?

Figyelt kérdés
Vizsgán, állásinterjún, ilyesmik.
2014. jún. 2. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a főnökömmel voltam külföldi tanulmányúton, a retéren elmentem a mosdóba. Hosszú, bővebb fazonú ruha és alatta harisnya volt rajtam.

Sajnos nem vettem észre, hogy a slóziban a ruhámat hátul belehúztam valahogy a harisnyanadrágomba, a seggem, bugyim, mindenem kilátszott. Tényleg fogalmam sincs, hogy tudtam így elszúrni a dolgot, soha előtte ilyen ruhabaki nem történt velem, csak ott és akkor, őelőtte.

Mikor kijöttem a slóziból, még mindig a ruhámmal a harisnyámban, nekiálltam olvasgatni a plakátokat, ilyesmi, tehát még hátat is fordítottam neki. Láttam, hogy néz, de nem gondoltam rosszra. Kb 3 perc elteltével esett le a dolog, addig persze pár ember is elment mellettünk... király.

2014. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én általánosban, mikor egy osztálytársam lakásán rendezett házibulin a szülők megjelentek, és kezet fogva velük, mindenki bemutatkozott nekik, annyira figyeltem az előttem lévő lányra, hogy hogyan csinálja, hogy zavaromban az ő nevét ismételtem meg a sajátom helyett :)) - utána meg alig tudtam abbahagyni a nevetést - mondjuk én is nő vagyok.
2014. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én rutin vizsgán akartam levegővé válni.

Van a vizsgán olyan rész, hogy 30-40-re kell felgyorsulni, majd a fehér csíknál lefékezni. Na én annyira izgultam, hogy képes voltam felmenni 60-ra, majd hirtelen fékeztem :) Ezzel nem is lenne gond, de közel 1 méteres fékcsíkot és olyan égett gumiszagot sikerült összehoznom, hogy máig elkap a röhögés ha csak rágondolok (most is). Persze, néma csend lett hirtelen, végül a vizsgabiztos csak ennyit mondott: "Már 32 éve vagyok ebben a szakmában, de égett gumiszagot még nem éreztem vizsga közben." Kész, én itt biztos voltam, hogy buktam. Mindegy végül minden feladatot megcsináltam és legnagyobb döbbenetemre sikerült. Már félig kiszállt a vizsgabiztos, de még utoljára visszaszólt, hogy "Maga aztán belevaló hölgy. Kérem vigyázzon magára!".

2014. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!