Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Séta egyedül, gáz dolog?

Séta egyedül, gáz dolog?

Figyelt kérdés
Néha rámjön, hogy olyan szívesen sétálnék valahol, bárhol, valami nagy parkban vagy a belvárosban, egyrészt mert legalább addig se ülök vagy unatkozok, másrészt mert lehet közben nézelődni, bambulni, gondolkozni, ilyesmi. De mindig eszembe jut, hogy ez nem gáz? Mármint céltalanul sétálsz egyedül, nem tudom olyan fura. Olyan helyet meg nem nagyon tudok, ahol nincs sok ember. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. máj. 1. 16:32
1 2
 1/11 bpanda válasza:
100%
Gáznak semmiképpen nem gáz, sétálni jó, némi magányra meg mindig van szüksége az embernek.
2014. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én szeretek egyedül sétálni, szerintem nem gáz, bár ezt vidéken teszem, nem zajos városban.

Főként olyankor jó, ha valami bánt, mert így könnyebben tudom rendszerezni a gondolataimat. Szerintem kell is, hogy néha kicsit elvonuljunk a magunk kis világába. Én a sétában élem ezt ki.

2014. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Én is nagyokat sétálok, van hogy gyalog megyek haza, kilométereket képes vagyok menni. Kirakatokat nézegetek, veszek ezt azt, nézelődöm. Pesten különösen nem foglalkoznak az emberek egymással, úgyhogy senki sem fog rád furcsán nézni!
2014. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ti hova mennétek, hol szerettek sétálni? Ahol azért van némi zöld is, de ha megunod felszállhatsz rögtön valamire?
2014. máj. 1. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz én is szoktam. Az emberek úgysem foglalkoznak veled. Azt se tudnák hova tartasz.
2014. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne az? Nem mennek csoportosan az emberek mindenhova.

Belvárosban én pl. szeretek is sétálni, mert ott vannak emberek mindig.

2014. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én is szeretek sétálni. Bár, én a suliba menet/jövet szoktam, fél óra az út oda-vissza, közbe meg zenét hallgatok, és gondolkozom az élet nagy kérdésein.
2014. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én midnen héten elmegyek egyedül egy 2 órás sétára. Az az egyetlen szép hely a városban és imádom. Meg kell az az idő hogy átgondoljak mindent.
2014. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is szoktam egyedül sétálni. Az esti levegő, a belvárosi atmoszféra, a hangok, egyszerűen imádok csak úgy sétálgatni este. Van, hogy néha még be is ülök egy italra valahova. A Pesti belvárosnak, főleg az 5. kerületnek tipikus "alternatív európai" feelingje van, bűn kihagyni.
2014. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, dehogy gáz, csak te úgy érzed. :)
2014. máj. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!