Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem nem működnek a...

Csak nekem nem működnek a kizárólag internetes beszélgetések tartósan?

Figyelt kérdés

Mindig vagy elfogy a téma, vagy akivel beszélek rámun egy idő után, egyoldalúvá válik nagyon az egész, én tartom életben mindig a beszélgetést. Mert nekem van hozzá kedvem, a másiknak meg gyakran mintha egy idő után már nem lenne.

Ennek mi az oka? Hogyan lehet életben tartani sokáig, hónapokig, évekig egy internetes kapcsolatot?


2014. jún. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy netes barátnőm, sosem találkoztunk de több mint egy évig beszélgettünk, minden nap:)

Sajnos azóta sem találtam hasonló embert, pedig bőszen keresek :/

2014. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv D.! Nem akasztod ki a másik felet ahülyeségeiddel. Pl. ez egy jó ötlet szerintem, de célravezetőbb lenne nem itt ismerkedni.
2014. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, volt nekem is pár ilyen. De pl van egy barátom, még sosem találkoztunk de már 3 éve beszélgetünk, volt hogy kimaradt 2-3 hónap, de mindig visszatérünk egymáshoz :D
2014. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem működnek, de már nem is akarom, hogy működjenek. Nem szoktam hosszabb beszélgetéseket kezdeményezni vagy fenntartani. Barátokat szeretnék, nem beszélgetőtársakat az ország másik feléből.
2014. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak neked, én sem tudok itt tartós levelezőtársat találni, de nem szomorkodok ez miatt. Már csak azért sem, mert az egyik barátomat -még soha nem láttam- már 8 éve ismerem, pedig csak levelezünk.

Nem tudok semmilyen tanáccsal szolgálni, hogy mit kéne írnod, vagy témát felhoznod, hogy működjön. Én szerencsés vagyok, mert én olyan személlyel ismerkedtem meg, akivel szinte azonnal megtaláltunk a közös hangot (ráadásul ugyan olyan idióta, mint én).

2014. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!