Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézegetnek férfiak a...

Miért nézegetnek férfiak a Twoo-n?

Figyelt kérdés
Mostanában 40–50 éves külföldi férfiak nézegetnek a Twoonevű társkeri oldalon. Nem értem miért, de szinte minden napra jut egy. Eddig ilyen sosem volt. Ja és ha rámegyek, az van kiírva mindnél, h nőt keres és koroztálynak is a sajátja van megadva. Aki jártas az oldalon, tudja, h így engem biztosan nem jelezhet ki neki. Persze tudom, át is lehet azt állítani, csak épp nem értem, miért nézegetnek engem. Kicsit zavar a dolog. Ha valaki hasonlóan van, vagy, ha tudja miért van, jelezze.

2014. jún. 4. 01:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja én 26/F
2014. jún. 4. 01:26
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Társkeri oldal? Könyörgöm, ne beszélj ilyen plázap*csa stílusban.

Amúgy ennek kismillió oka lehet. Ismerős volt neki a profilképed mondjuk. Vagy simán csak kíváncsiságból ránéznek fiatalabb férfiak profiljára, mert tudni akarják, hogy mi manapság a menő, el akarnak lesni ötleteket, hogy a saját profiljuk fiatalosabb legyen.

De ezen mi zavar? Nem tartom valószínűnek, hogy annyira jó pasi legyél, hogy hirtelen meglett, heteroszexuális férfiakból meleg lesz miattad. :)

2014. jún. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezek az oldalak two, baddo, zooks...

Ronda vagyok de mindig jó csajok lájkolgattak rajt, ellenben a lovehunter, love.hu val. Ott egy sem.

A legjobb amikor egyik kollegina egyszer megnézte az adatlapom, azután mindig belájkolt keddenként 18:32 kor. Kérdőre vontam, hogy miért lájkolgat, ő meg nézett rám bambán.

Szal' szerintem kamu az egész párkeresős oldalja.

2014. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!