Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a Badoo, Twoo...

Mit gondoltok a Badoo, Twoo oldalról? Érdemes ott ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és lány vagyok :)
2014. ápr. 26. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
lett belőle egy 1 éves kapcsolatom de megcsalt, amúgy nagyon sok lány egyzserűen vissza se ír
2014. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még a gyakorikerdesek.hu-n is több értelme van. Badoo-n boldog-boldogtalan bejelöl, Randik játékban visszajelölöd, aztán mégsem lesz belőle semmi.
2014. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Én voltam fent ott, mások szerint jóképű férfi vagyok, a beszédemmel sincs baj, de ott csak negatív dolgokat tapasztaltam! :D Aberrált nők vannak ott fent! :D
2014. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szóval lányként nem ajánlatos normális fiúkat keresgélnem ott? 19 vagyok amúgy
2014. ápr. 26. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányként keresned se kell, téged találnak meg. Az más kérdés, hogy mit értesz normális alatt. Nagyon sok dolgot takarhat. 29F
2014. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én azt mondom ajánlatom :D én egy normális fiúnak tartom magam csak 1-2 kivétellel sose írnak vissza :D
2014. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az egész Badoo egy nagy baromság, csupa idióta ember, aki bejelolget, de egy normális párbeszédet még nem sikerult folytatnom, pasit meg aztán végképp ne keress ott, nekem olyan baromságokat írnak, hogy azt inkább válaszra se méltatom, még sehol semmi, de már a bugyimban turkálnának, csupa idióta. Persze biztos vannak kivételek, nem mindenki egyforma ott se, de már annyira úntam az egészet, hogy a legtobbet vissza se jeloltem, végul a profilomat is toroltem.
2014. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egyszer meg probáltam ki jàtszani a badoot..kamu képel .de valahogy észre vesszi hogy kamu képet raktam fel :D

.

2014. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!