Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek postai...

Van kedve valakinek postai úton levelezni? Illetve hol találhatok olyan levelezőtársat aki külföldi, és angolul tanul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok, és a napokban eszembe jutott, hogy sosem leveleztem hagyományosan :) Mindemellett nincsenek barátaim, így gondoltam,keresnék egy levelezőtársat.
2014. jún. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát a mai világban , nem nagyon fogsz találni ilyet...ritka aki pénzt költ ilyesmire, ha a neten olcsóbb és hát ha azt mondom lényegesen akkor meg sem közelítem a valóságot,tehát , hogy lényegesen gyorsabb is... :DDD

Miért jó az, ha napokat kell várni,mire vissza ír a másik?

2014. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés :). Amikor én voltam 14, akkor az átlagember számára még igazából elérhetetlen volt az email és az SMS. A lányokkal is papíron leveleztem, és vezetékes telefonon dumáltunk. Örülök, hogy valakit érdekelnek a hagyományos dolgok.


36/F

2014. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 20evés koromig leveleztem sok mindenkivel , meg a parommal is mikor 200kmre voltunk egymástól. Mindegyik levelező tarsammal beszéltem telon, neten, mégis olyan jó volt várni a levelet :)
2014. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pár hónapja találtam erről egy oldalt, ahol hozzád hasonló emberek kerestek levelezőtársat :)
2014. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

www.interpals.net

Ezen az oldalon rengeteg ember van, rákereshetsz olyanra is, aki postai úton szeretne levelezni (snail mail pen pals), és rákereshetsz olyanokra is, akik egy adott nyelven tanulnak.:)

2014. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú, én kb. 8 éves koromtól folyamatosan leveleztem, leginkább a külföldi barátaimmal.

Nincsen annál izgalmasabb, mint várni, hogy mikor érkezik levél a postaládába. És igen, külföldiekkel pl. sokszor hetekbe is telhet (nyilván amúgy sem postafordultával ír vissza az ember). Ez a lényege. :)


Az e-mailezés ezt nem pótolja!!

2014. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia. En szivesen levezeznek veled :) irj privatot, es a tobbit megbeszeljuk ott!

15/L

2014. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az interpals.net-en vannak ilyen emberek(külföldiek) aki postai úton szeretnének levelezni.
2014. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!