Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak olyan angol nyelvi...

Vannak olyan angol nyelvi táborok nyáron 14 éveseknek, ahol külföldiekkel beszélhetnek/ismerkedhetnek angolul?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 20:43
 1/4 anonim válasza:
SpeakOut. Egy hetes és 30 ezerbe kerül :)
2014. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az AIESEC is szokott szervezni ilyen táborokat, ahol általában több külföldi van különböző országokból és ők foglalkoznak a diákokkal.
2014. febr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A speakout-ot már én is néztem, de ott 15 év a korhatár
2014. febr. 2. 12:38
 4/4 xeniah válasza:

A legszuperebb angol tábor:

[link]

Ez most lehet, hogy reklámfogásnak tűnik, de nem az, én tolmácsként vettem részt rajta évekkel ezelőtt, kifejezetten fiataloknak van, és felejthetetlen élmény minden résztvevő számára. Aki egyszer volt, az visszavágyik. Keresztény szervezők vannak, angol anyanyelvű fiatalok a tanárok. Ha van kérdés, szívesen válaszolok, bár inkább velük érdemes felvenni a kapcsolatot, mert én csak az évekkel ezelőtti élményeimet tudnám megosztani.

2014. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!