Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dugja mindenki homokba...

Miért dugja mindenki homokba a fejét? Miért hibáztatják az áldozatot?

Figyelt kérdés

Megosztottam facebookon egy történetet. Egy 12 éves lány életét akit a saját apja négy éven át megerőszakolt.


Sajnos tudom hogy a történet valós.

Egy jó barátnőmmel történt meg.

Ami sokkolt az az ismerősök kommentjei. Majdnem a fele mondta azt, hogy a lány hazudik, hogy csak ezzel magyarázza az elrontott életét, sokan azt javasolták, hogy inkább ne szóljon senkinek , mert coming outot tervez.

Volt egy két olyan komment, ami egyenesen a lányt támadta, hogy direkt csábította el az apját!

Sokkoltak ezek a megnyilvánulások, inkább töröltem a posztot.



2014. jún. 5. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

eleve csak a prolik raknak ki ilyen sztorikat. Ez egy.


másik: nem ismerik, mindegyik lehet igaz abból, amiket kommenteltek. Amúgy azt írod, hogy "mindenki" homokba dugja a fejét, ez nem így van, hiszen "egy-két"kommentet írsz utána.

2014. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Egy két olyan komment ami azzal vádolta a lányt, hogy gáz csábító.

Miért csak prolik raknának ki ilyesmit.

A történet a beszeljrola.hu-n is fent van.

2014. jún. 5. 13:43
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

sajnálom kérdező, de én ezt intelligens, diplomás emberektől nem szoktam látni...de ez nem baj:)


ne tegyél ki ilyen hülyeséget, mert csak azok fognak írni, akik trollkodnak. érted már? rossz a következtetésed...nem mindenki gondolja ezt, hanem eleve azok kommentelnek, akik szemétkedni akarnak:)

2014. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Azt meg tudod indokolni, hogy miért osztottad meg?

Gondolod, a lány örül neki, hogy az ismerőseid rajta csámcsognak?

(és most ne gyere azzal, hogy figyelemfelhívás, stb., mert az marhaság)

Én azokon tudok kiakadni, akik úgy gondolják, ilyet kiírni a facebookra - természetesen valaki másról - tök jó buli.

2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Hát volt olyan is a kis lányka hazudott mert,nem bírta a szabályokat gondolta igy megszabadul az apjától.Na de ezekre az esetekre mindig az jut eszembe.A környezete semmit nem vesz észre,hol az anyja?mert egy gyereket meg lehet félelmiteni.De nem hiszem el,senki nem veszi észre a gyerek zaklatott magába forduló,vagy retteg.Az meg egy beteg elme aki olyant írt direkt csábította el az apját.Minek dugják fejüket a homokba?mert aki segítene is falakba ütközik,sőt üldözött lesz.Nagyon nem jó itt a gyermek védelmi rendszer.Mindenki tud a környezetében bántalmazott gyereket,de itt csak akkor történik valami ha a vége tragédia.Akkor meg mindenki mossa kezeit
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért osztottam meg mert úgy éreztem mindenkinek tudnia kell, hogy a jelenség létezik.

Hozzátenném hogy a kedves apuka köztiszteletnek örvendő orvos.

"Csak" rendszeresen dugta a saját lányát ( hogy idézzek)

2014. jún. 5. 13:50
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem veszik észre, vagy nem akarják észrevenni.

Engem "csak" vert az anyám, de a tornatanár inkább rá sem kérdezett miért vagyok kék-zöld. Pedig látta.

2014. jún. 5. 13:52
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, az a legfőbb baj, hogy az ilyen facén terjedő történetek 90%-a kitaláció, és csak a provokáció/figyelemfelkeltés miatt megy. Így valahol érthető, hogy sokaknak már elege van ezekből és azt se hiszik el, ami valóban megtörtént. Külső szemlélő számára csak egy a sok közül.
2014. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

az a baj, hogy néhány lány tényleg kamuból feldobott ilyet, és ez a néhány "farkas kiáltás" elég volt arra, hogy azok, akik tényleg bajban vannak iylen megítélésbe kerüljön



de: azt nem értem, hogy egy lány hogy csábíthatja el a sajár apját? egy apának hogy lehet szexuális vonzódása a saját lányához? mármint arra gondolok, hogy ha egy apával nincsenek gondok, akkor a lánya illegethetné magát akár, akkor sem lenen semmi..


nekem az jut eszembe, hogy, amikor 19 voltam apu látott meztelenül, mert muszáj volt, annyira beteg voltam, ő látott el, eszembe sem jutott, hogy ő úgy nézne rám..

2014. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán miért tetted ki? Remélem, legalább névvel. Nekem eddig lennél a barátnőm, egy orbitális nagy po.ánvágás után hajtanálak el a fnébe.
2014. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!