Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan haragudott meg rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg rám a családom, amiért végül nem szerveztem meg semmit? Miért nem a húgomat hibáztatják?

Figyelt kérdés

A húgom nagyon önállótlan. Ezt úgy kell érteni, hogy még egy időpontot sem tud kérni a nőgyógyászától vagy feladni egy csekket vagy levelet. Legnagyobb meglepetésemre a télen bejelentette, hogy összeházasodnak a barátjával. Ez szerintem nagyon korai, de anyuék úgy örültek neki, mintha ez lenne élete legjobb döntése.

Az esküvője szervezésének is nekiállt, de előbb anyuékra testálta át, majd mikor ők nem értették meg az elépzeléseit, engem kért, hogy segítsek. Végül csak követelőzött, hisztizett, lehülyézett stb. A pohár akkor telt be, amikor kiderült, hogy terhes vagyok a harmadik gyerkőccel és ő kikérte magának, hogy tehénként fogok megjelenni a nagy napján és szinte követelte, hogy vetessem el a kicsit. Ezután megmondtam neki nem is egyszer, hogy én minden szervezésből kiszálltam és az esküvőre sem fogok elmenni. Ő minden figyelmeztetésem ellenére úgy volt vele, hogy csak bosszúból mondok neki mindent, de közben szervezem az esküvőt.

Két hét múlva lesz a nagy nap és most kérte számon, hogy miért nem küldtem még el a meghívókat, miért nem tudja, hogy hol lesz a lagzi... Én ismét elmondtam neki, hogy NEM szerveztem semmit. Nagyon felkapta a vizet és most anyuék engem hívogatnak, hogy gyorsan csináljak valamit, mert nem lehet így tönkretennem a húgom esküvőjét. Az egész úgy jön le, mintha én lennék a hibás mindenért és tőlem várják el hogy kiengeszteljem a húgomat.


Elegem van abból, hogy még most sem látják be, hogy a húgommal valamit nagyon nem jól csináltak és még most is én vagyok a "nagy és ügyes nővére" akinek ksegítenie kell a kicsit.


2014. máj. 30. 17:18
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha kicsit kusza lett, de borzasztóan dühös vagyok és nagyon jól esett, hogy kiírhattam magamból ezt az egész eszementséget.
2014. máj. 30. 17:19
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Igen, te elég érthetően megmondtad, hogy nem szervezed az esküvőt, ha ő nem fogta fel, az az ő baja. Különben is ott vannak a szüleitek, ha már a húgod csak vendégként akar elmenni a saját esküvőjére.
2014. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
És mindeközben merre járt a boldog vőlegény? Miért nem ő szervezkedett?
2014. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Csak jót tettél így vele. Ha ennyire önállótlan nem való neki a házasság. Szerintem helyesen cselekedtél!
2014. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%

Ez tényleg komoly?

Mintha valami regényt olvasna az ember.:)

Amúgy abszolút nincs igaza a kedves húgodnak, aki a leírtak alapján egy elkényeztetett, érzéketlen, hisztis p...csa.

Amúgy meg tegyél rájuk nagy ívbe, törődj a saját életeddel, ők meg szervezzék és éljék a sajátjukat.

2014. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
Az esküvőt a menyasszonynak és a vőlegénynek, vagy a menyasszony és a vőlegény szüleinek közösen kellene szervezni, attól függően, hogy kinek a családjában mi a szokás. A szervezés nem a testvér feladata, legfeljebb meg lehet kérni, hogy olyan dolgokba szálljon be segíteni, amihez jobban ért, mint a többi családtag.
2014. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%

Én a helyedben nem szervezkednék.

Megmondanám a szülőknek, hogy a húgica ott cseszte el, amikor abortuszra zavart téged, és hisztizett, hogy téged idézlek "ő kikérte magának, hogy tehénként fogok megjelenni a nagy napján "

Ezek után oldja meg maga a nagy napját.

2014. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát neked nagyon hülye húgod van.Nem esküvő kellene neki hanem egy pszichiátria kezelés.Mert mi az ő esküvője tehénként ne merj megjelenni?Meg ki ő,hogy vetesd el ezért a gyereked??Jó ideged van.Tuti agyon is vertem volna.nem jogos a haraguk.tesó ide oda el sem mennék ezekután de szóba se állnék vele.Életképtelen és flúgos a lány nem is kicsit
2014. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

a szüleiddel is gond van


a húgodnak egy nagy pofon kéne ha már eddig nem kapott


én is mondok cifra dolgokat, de ez undorító, hogy tehén, meg hogy vetesd el

2014. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

A vőlegén csak egy hatalmas bulit lát az egészben, amit ráadásul más finanszíroz (anyuék), tehát más számlájára ihat a haverjaival. Szerintem is túl korai ez nekik, de anyuék szerint minden tökéletes. Már azt is megkaptam tőlük, hogy csak a féltékenység beszél belőlem, mert mi a párommal nem vagyunk házasok.


Azért nem anyuék szervezték, mert az ő ízlésük eléggé eltér a húgométól pl.: ők sátrasat szeretnének, a húgom éttermet, ők élő zenét szernének, a húgom DJ-t.


12 év van köztünk és anyuék mindig őt helyezték előtérbe, neki mindent megtettek, megadtak, amit csak kiejtett a száján. Gyerekként azt hittem, ha felnőttek leszünk, minden megváltozik és erre tessék, csak még rosszabb minden.

2014. máj. 30. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!