Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg nem fürödtél/zuhanyoztál? Hány nap?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 00:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ez jó beszámoló volt. :D :D Majd még meggondolom, kipróbáljam-e.
2014. jún. 7. 01:01
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen hányingerem lett, ahogy olvastam az utolsó előtti kommentet... Gondolom kamu, legalábbis nagyon remélem. Én nem tudok kényelmesen aludni, ha koszos vagyok, szerintem eddig legfeljebb 1 napot hagyhattam ki. 18/F
2014. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Én többször kiszoktam hagyni 1-1 nap zuhanyt, mert nem érzem magam se koszosnak se büdösnek, és a bőröm annyira érzékeny, hogy mikor fürdés után megyek aludni alig találok olyan testhelyzetet, hogy ne vizskessen a hátam és a fejem (ha hajat mostam) de én 2-3 nap után már büdösnek érzem magam és nem bírom tovább. Azért is kihagyok néha napot, mert mire eszembe jut hogy jó akk fürdés alvás, akkor már mindenki alszik és nem akarom őket felébreszteni a vízcsobogással, napközben meg annyira nem szeretek fürdeni
2014. jún. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
1-1 nap van, hogy kimarad, ha nincs aznap semmi dolgom/masnap nem megyek közösségbe. De amúgy szerintem ilyen max 3 nap lehetett az, amit egyhuzamban fürdés nélkül lenyomtam, de nem emlékszem, hogy tényleg volt-e 3 ilyen nap.
2014. jún. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kétszer is operàltak, na akkor 3-4 napig nem tudtam tusolni, de már alig vártam, hogy ki tudjak vánszorogni a fürdőbe.
2014. jún. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 3 nap volt, és a következőig is eltelt 2-3 nap. Egy fesztiválon dolgoztam, a műszakom 7:00-től éjfélig tartott, utána hajnali 1-ig csapatmegbeszélés. Volt pár zuhanyzója a tábornak ugye a fesztiválozók részére, de ott általában hideg víz volt, és a szálláshelyemhez elég messze volt így hajnali 1 után már nem akartam odáig elmászni a rossz és kivilágítatlan úton.

Három vagy négy nap telt el, amikor "fellázadtam" és melóidőben elmentem végre lezuhanyozni, hát úgy megnéztek hogy rajtam szép tiszta ruha van és ragyogok a boldogságtól hogy megfürödtem. De amúgy is idiótákkal dolgoztam szóval nem volt vészes hogy pluszba azért is kirekesztettek, mert nem voltam olyan koszos végre mint ők.

Életem legrosszabb hete volt (nem csak a fürdés miatt).

25/N

2014. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Depressziós voltam 16-17 éves koromban. Két hétig nem fürödtem. Soha többet nem csináltam utána ilyet, szörnyű volt, amikor hámlott a bőröm a kosszal együtt..., mivel nyár volt és nem csak a naptól volt barna a nyakam stb...
2014. jún. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron besokalltam a szüleim viselkedése miatt, és elszöktem, fürödni nem tudtam, "szociálisan" vagy nem tudom hogy írjam de kezdtem leépülni, ápolatlan lettem, gombás lett a bőröm, amivel még a mai nap is küzdök, de persze már itthon vagyok, 9 nap volt ez fürdés nélkül.
2014. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
1.5 hónap, amikor kórházban voltam, ágyhozkötve. Persze azért minden reggel behoztak nekem egy lavórt szivaccsal, de azt azért nem nevezném igazi fürdésnek, igaz ennél jóval nagyobb problémáim is voltak akkor. A hajam viszont valami kimondhatatlanul zavart. Ha jól emlékszem, több, mint 2 hétnek kellett eltelnie, de lehet, hogy 3 is volt, hogy két nővérkét rá tudjak venni, segítsenek megmosni a hajamat.
2014. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

3-4-5 nap :D

de nem végezek fizikai munkát, és az intim zónát megmosom inden nap!

2014. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!