Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg nem fürödtél/zuhanyoztál? Hány nap?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 00:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

2 hét.

Műtét után 1 héten át alig tudtam felállni, szenvedés volt elmenni a fürdőig. Víz se érhette a műtött területet. A "cicamosdás" tulajdonképpen semmire se volt elég, csak mégjobban leizzadtam közben. A 2. héten már csak a sebbel volt gond, a fájdalom drasztikusan enyhült, de még mindig hanyagoltam.

Másoknak nem nagyon tűnt fel, hetente 1x benézett valaki, hozott kaját, piát, stb.


Mióta újra tudok fürödni, nem bírom ki napi legalább egyszeri fürdés nélkül.

2014. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azt hittem durvább válaszok is lesznek :D

Nekem volt egy agglegény 40-es férfi kollégám, aki havonta csak egyszer fürdött. Mindig tudtuk mikor, mert odáig növesztette a szakállát is, és olyankor teljesen leborotválta. Általában ruhát is csak akkor cserélt, de volt, hogy akár hetente egyszer is lecserélte az ingjét. Talán 3 váltás ruhája volt összesen. Egyszer negyvenvalahány napig számoltuk, hogy ugyanaz a ruha volt rajta....Durva.. Mindenféle spréket tartott az öltözőszekrényében, azzal illatosította magát.

2014. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Be kell valljak valamit... Engem akkor ért víz utoljára, amikor tengeren voltam... biztos, hogy nem fogok fürdeni... A zoknim szokott szétrohadni idővel, azt mindig lecserélem olyan 2-3 hetente. Azt az egy pulóveremet meg nem veszem le, nem vagyok r@tyi, hogy ruhakollekcióm legyen. Semmi szagom nincs, nem érzek semmit. A gatyám néha mondjuk olyan büdös lesz, hogy kénytelen vagyok pihentetni egy kicsit, amíg meg nem döglenek benne a baktériumok. Fogat minden nap 2x mosok, mert nagyon fontos a higiénia.
2018. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!