Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz ha valaki...

Mit szólnátok ahhoz ha valaki letörölt facebook ismerősei közül, de aztán kicsit később újra fel akarna venni?

Figyelt kérdés
Visszaengednétek az ismerősök közé?
2014. jún. 9. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam ilyen, mert nagyon haragudtam a barátom egyik barátjára, olyan dolgokat csinált sorozatosan, amivel keresztbe tett nekem, pl. pletykált rólam, ahelyett hogy hozzám fordult volna a problémával. Később mondjuk velem is beszélt, de csak miután jól kibeszélt.

Meg voltak egyebek is, azt gondoltam, szimpla rosszindulat, de kiderült, hogy nem, csak egyszerűen képtelen információt tartani magában.

Mérgemben kitöröltem az ismerőseim közül, aztán visszavettem, el is fogadta a jelölést.

2014. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Minek törölt le? Ha ilyen gyerekes, akkor így járt, nekem többet nem lenne az ismerősöm, az biztos, mással szórakozzon, ne velem.
2014. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
h megbocsájtok rokonoknak,családtagoknak visszajelölöm,ha barátokrol,exekről van szo meg gondolnám
2021. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!