Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szereti a nyarat?

Ki szereti a nyarat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert én utálom.Mindenki kint lődörög,és folytonos zaj van,kevés tiszta levegő,igazából nekem érettségire is kellene tanulnom,de ilyen melegben megbolondulok,és rossz időt szeretnék!A lenge öltözetet is utálom,és nem azért,mert nincs jó alakom,hanem mert ..csak.Nincs is sok szép a nyárban,maximum az az egy,hogy éjszaka lehet látni a csillagokat,ha kimész,de ennyi.Esetleg valaki megnyugtatna,hogy ő neki is rossz érzés a nyár?Ha ti sem szeretitek,írjátok le miért nem!

2014. jún. 9. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem szeretem, mert meleg és fülledt ilyenkor a levegő, és a napsütést is kerülöm, mert 1. félek a bőrráktól, 2. nem akarok barna bőrt

Amúgy én is érettségire készülök. ;)

2014. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is érettségire kellene készülnöm ,de inkább strandoltunk egyet és élvezem a jó időt. :D Igaz szétcsípkedtek a szúnyogok, egész nap a tűző napon voltunk és folyt rólunk a víz, ragadtunk az izzadtságtól, de ezeken kívül minden más jó élmény. Én amúgy télimádó vagyok, de most nyár van és élvezem. Az életet. 20/F
2014. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nah, maximum 28°C-ig vagyok működőképes. Hajnali 3-tól fent vagyok (akkor még kellemes idő volt), mert nem tudok aludni, étvágyam nem sok van a hőség miatt. Lassan a trópusi halacskáimat is hűteni kell, amennyiben nem akarok halászlevet csinálni belőlük :(

A dögmelegen kívül nincs bajom nincs a nyárral, azt pl. kifejezetten élvezem, hogy sokféle friss, napon érett zöldséget és gyümölcsöt lehet kapni, meg azt is, hogy nem kell 412 réteget magamra venni, hogy ne fagyjak meg.

Az érettségizőknek gyűszűnyit, de minőségit!

2014. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az megnyugtat, akkor én is utálom a nyarat. Sokat süt a nap, ezt nem szeretem, rohadt meleg van, ezt nem bírom, a hideget szeretem, bogarak vannak, fülledtség van, szénanátha, miegymás. Szeretek kabátban járni, ezt ilyenkor nem lehet, rövidnadrágot nem vagyok hajlandó felvenni, a rendes nadrág pedig meleg, de akkor is azt veszem fel. Szóval nem szeretem a nyarat és a nyár sem szeret engem, soha nem jöttünk ki jól egymással. :)
2014. jún. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisztian87796 válasza:
Én nagyon szeretem! A nyár számomra a szabadságról szól, szeretek könnyű cuccokban az utcán lenni, teraszon reggelizni, avagy az erkélyen hideg üdítő mellett zenét hallgatni! Elviselem a nagy hőséget, Egyiptomba jártam, pontosabban Luxorban. Szó szerint 50fok volt, de élveztem. Bírom sokáig a meleget, de van egy határ ahol én is megunom. Napsütés miatt pedig nagyon jó kedvem szokott lenni, nem is kimondottan szoktam kerülni a napot! Száz szónak is egy a vége:Imádom a nyarat!!
2021. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!