Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg igaz az,...

Szerintetek tényleg igaz az, hogy aki magát nrm szereti, az mást sem tud?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nem igazán volt komoly kapcsolatom,inkább csak 2-3 hónapos kavargatások.1 éve 4 hónapig kavartam egy fiúval,és mindig rátért arra,hogy szeretne komolyabbat, és ezután ott hagytam,pedig szeretett,de én nem tudtam őt. Egy fiút sem tudtam megszeretni.Mire sor került egy kapcsolatra,inkább leléptem, és magamban őt hibáztattam, hogy ez meg az nem jó benne...minden barátnőmnek volt már komoly kapcsolata,csak nekem nem.

Az tényleg igaz, hogy nagyon nem vagyok magammal megelégedve,de létezik, hogy ezért sem tudok szeretni mást?



2014. máj. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem igaz. Én utálom magamat és sosem voltam magammal megelégedve, mégis létezik olyan lány, akiért bármit megtennék (bár ő ezt nem tudja).
2014. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz.
2014. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz.


Sok esetben a szerelem nem is szerelem, hanem ragaszkodás, rajongás, nagyon sok dologgal össze lehet téveszteni.


Aki nem szereti magát, az milyen jogon várja el, hogy más szeresse? Akkor ez csak valamilyen pótlék. Ha van párja, akkor tök jól elvan, ha nincs, akkor meg egy öngyűlölő keserű ember?

2014. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abból tudsz adni, ami van. És ez igaz a tiszteletre is, utóbbit a félelemmel szokták összekeverni.
2014. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!