Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami megoldás? Vagy...

Van valami megoldás? Vagy csak a környezetváltozás segít?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok, mellette hétvégén dolgozom. Soha nem volt párkapcsolatom, de ez engem mikor egyedül vagyok és senkihez sem beszélek nem zavar. Csak amikor kimegyek az emberek közé, főleg a munkahelyemen és ismerősi közegben, amint a munka végéhez közeledünk egyből jön egy csípős beszólás vagy egy konkrét kérdés ebben a témában. Nem értem hogy ez mire jó? Azért mert nincs párkapcsolatom már valami alja ember vagyok vagy mi? Ugyanakkor nem is nagyon vesznek komolyan. Olyan érzésem van mintha folyamatos nyomás lenne rajtam emiatt és csak akkor léphetek be a klubba ha teljesítem ezt a feltételt.

2014. jún. 9. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű kivédések


Mi közöd hozzá?


Tudod mennyi szabadidőm van?


nincs időm majd az egyetem útán lesz

2014. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok amúgy nekem se volt még soha 19F... de le sz. om.... majd lesz én is hasonlót érzek mikor egyedül bolyongók az utcán.... céltalanul.....
2014. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!