Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nagyon jóképű férfi miért...

Egy nagyon jóképű férfi miért van együtt egy átlagos/picit átlag alatti nővel? Egyértelmű, hogy egy gyönyörű nőt is megkaphatna.

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Régóta foglalkoztat a kérdés, arra jutottam, hogy valószínűleg ez biztonságos felállás, mert a rusnya csaj másnak úgysem kell, megcsalni nem fogja, és mindig van otthon meleg p***i. Vagy csak ilyen a pasi ízlése, hát istenem, egészségére...
2014. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert attól, hogy a kérdező magát gyönyörű nőnek tartja, akit pedig a férfi választott, azt átlagosnak vagy picit átlag alattinak találja, még nem biztos, hogy a férfi is így látja...
2014. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Az eszedbe sem jut, hogy esetleg szereti? Mert belül annyira megkapó? És nem akar plázak*rvákkal járni mert te azt hívod "átlagnak", holott ez teljesen szubjektív dolog? Ezekre nem gondoltál?
2014. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, mert a szépség nem minden? Persze az ismerkedésnél az egyik legfontosabb dolog a külső, de hosszú távon szerintem másodlagosság válik, miután megismeri egymást két ember.
2014. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert lehet hogy az átlagosa nő, több értelemmel rendelkezik.
2014. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinek első a külső...
2014. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked minden a külső, még másnak nem biztos... értelmes ember tudja hogy a külső szinte teljesen lényegtelen.
2014. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem egy az ízlésetek. Neked nem jön be a csaj, ő viszont szerelmes.
2014. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb ismerősnél, meg kb bárkinél ezt látom, hogy az úgymond "jó pasik" mindig átlagos külsejű lánnyal vannak, de számukra mégis ő a legszebb. Hosszú távon nem csak a külső a fontos, úgy értve hogy azért adjon magára, legyen igényes, ápolt, de hiába gyönyörű egy nő ha két szót nem tudunk váltani egymással.
2014. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Miért hiszi mindenki azt, hogy egy irigy "plázacica" vagyok?

Pont, hogy mindig én voltam az osztály bányaréme, állandóan csúfoltak, gúnyolódtak rajtam a fiúk.

Valamennyire kikúpálódtam, de szépnek nem nevezném magam. A barátom viszont nagyon jóképű, emellett orvos, tehát tényleg vonzó lehet a legtöbb nő szemében. Kezdetben sokat féltékenykedtem, értettem, miért pont én, amikor az átlagos vagy átlag alatti férfiaktól mindig csak a visszautasítást kaptam. Mindig egy olyan férfit képzeltem el magam mellett, akiben én meglátom a szépet, de más csak egy átlagos embernek látja.

És tényleg igaz, hogy nem számít a külső, mert én is a belső tulajdonságai miatz szeretem, de a múltkor visszahallottam, hogy valakik azon agyaltak, miért van velem. Tudom, hogy szeret, nem vagyok már féltékeny sem, de ha egyedül vagyok és nagyon ráérek agyalni, néha azért rossz érzés fog el, állandóan az visszhangzik a fülemben, amit visszahallottam.

2014. jún. 10. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!