Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nagyon jóképű férfi miért...

Egy nagyon jóképű férfi miért van együtt egy átlagos/picit átlag alatti nővel? Egyértelmű, hogy egy gyönyörű nőt is megkaphatna.

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 09:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*NEM értettem
2014. jún. 10. 10:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt lehet, hogy őt szereti, másrészt lehet, hogy őt tartja gyönyörűnek.
2014. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert kinek kell üresfejű cicababa,akinek az a legnagyobb gondja,hogy hogy áll a haja és mekkora a műkörme?!A rajzolt szemöldökről ne is beszéljünk:)
2014. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért szeret téged, mert úgy látom, rólad van szó. Lehet, hogy egyszerűen rossz az önértékelésed és nem is vagy átlagos, vagy picit az alatti..
2014. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a férjemet.

Jó, mikor összekerültünk, én voltam a suliban akit mindenki akart, de ez nem most volt :) Ő meg a kis 70kilós frufrus nyámnyila kisfiú :)

Azóta felszedett magára 20-25kiló izmot (nagyrészt), testépítő lett, forognak utána a csajok, mert rendkívül helyes is. Én is felszedtem 20 kilót, csak nem izomba :/ ciciim már lógnak sajnos... sose látom magam szépnek. Mondjuk én akkor se láttam annak, mikor összejöttünk, csak utólag esik le a tantusz.

De szeret, ígyis-úgyis, és az a lényeg :)

2014. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, kedves kérdező, azok a nők, akiket te gyönyörűnek gondolsz, és jobbnak tartasz magadnál, lehet, hogy a nyomodba sem érnek. Az ilyen szépségkirálynőket egyrészt nehéz is megkapni, mert nagyon magasak az igényeik, és a legapróbb hibára is elutasítóak. És még ha sikerül is, mire megy az ember egy szép pofikával? Viríthat vele az utcán, és dagadhat a melle, hogy neki milyen jó nője van, és ennyi. Az ágyban meg lehet, hogy egy darab tégla a csaj. Ezt most nem azért írom, mert savanyú a szőlő, randiztam már ilyen királylánnyal, és egy rohadt poént nem lehetett elsütni anélkül, hogy besértődött volna. Már nem is megyek rá ilyenekre, csakis az átlagosabb, még éppen csinos, de nem feltűnő lányokra, akik legalább örülnek nekem, és nem érzem magam alárendeltnek férfiként.


32F

2014. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jún. 11. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!