Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyönyörű szép csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyönyörű szép csinos intelligens csajt, akinek gazdagok a szülei, zavarná, ha átlagos anyagi körülmények közötti pasi udvarolna neki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De neveltetéstől függ. Hogy apuci pici lánya-e, aki mindenből csak is a LEGJOBBAT érdemli és a pórnép kímélje, avagy normális értékrendben nevelkedett-e, azzal a tudattal, hogy a pénzért igenis meg kell dolgozni.
2013. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha normális akkor nem.

A szüleit annál inkább

2013. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha egy pasi nem pénzes, viszont nehéz megkülönböztetni azt aki tényleg szeret, vagy csak a pénzért van velem. De egyébként azon kívül hogy jól öltözöm nem szoktam sosem felvágni azzal hogy sok pénzünk van, de volt már hogy meglepődött a srác a házon, autón, ilyesmin. Meg persze olyan is van aki csesztet emiatt hogy nem dolgoztam meg érte meg stb., de én mit tehetek arról hogy a szüleim többet keresnek az átlagnál? Egyébként még tanuló vagyok, tavaly nyáron pl. voltam nyári munkán, tehát nem lehet azt mondani hogy csak szórom a szüleim pénzét.
2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, ugyan is tudod a pénz nem boldogít. (de jó ha van.)
2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A többségüket nem zavarná, mert észre sem vennék.


A legtöbb nő csak akkor áll szóba egy férfival, hogyha legalább olyan jól néz ki, mint ő, legalább olyan az iskolai végzettsége, mint neki (de inkább legyen magasabb), legalább olyan anyagi helyzetben van, mint ő (de legyen inkább jobban).

2013. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a szüleit, de ha a csaj olyan rideg nevelést kapott akkor őt is
2013. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szülőket ilyenkor miért zavarja jobban?
2013. máj. 18. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyit mondtak erről, hogyha hosszútávra tervezek és mondjuk összeköltözünk vagy hasonló, és ebben igénybe vesszük a szülök segítségét, akkor ugyanannyit adnak bele, mint a másik fél, mert nem akarnak ebből konfliktust.
2013. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Beképzeltnek fogok tűnni, de olyan lány vagyok, mint akiről kérdezel. Különfélébb pasik nem is lehettek volna az életemben eddig. Volt egy multimilliomos, egy szegényebb és egy olyan, aki átlagos. Őszintén? Nagyon nehéz volt kihozni a dolgokat az anyagilag alattam levővel. Ne menjünk ide meg oda, mert az drága, ne vedd ezt, ne vedd azt, stb. Gyakorlatilag nekem kellett lemondanom sok jó pillanatról miatta, pedig azt is felajánlottam mindig, hogy állom én az én ötleteimet, a vendégem, de ez sem volt jó. Kb. a pénz miatt egy rakás felesleges konfliktus volt. Nem anyagiak alapján választok párt, de sajnos azt is meg kell nézni, mert ahogyan különbözik az anyagi helyzet, úgy az érdeklődési kör is. Pl. én olyan helyekre szeretek nyaralni járni, ahol tudok szörfözni, az előző fiúk pedig ezt nem engedhették meg maguknak. Aztán volt a multimilliomos barátom, akivel működött minden, de kevés ideje volt rám, mert sokat dolgozott. Mindenesetre az értelmi szint a legfontosabb nekem. Egy pasi ne legyen buta, különben szóba sem állok vele.
2013. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!