Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel először találkozt...

Ha valakivel először találkoztok, ő megkérdezi máskor is találkozhattok-e, de ti nem akartok, mit mondotok neki?

Figyelt kérdés

Szóval első találkozásnál nem volt szimpatikus egyáltalán vagy akármi, és többet nem akarnátok vele találkozni, de megbántani se nagyon.

Megmondanátok neki őszintén, vagy valami mást mondanátok?


2014. jún. 10. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg mondanám szépen, finoman az igazságot.
2014. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megmondanám egybe
2014. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondd el neki, de az első benyomás nem a végleges legtöbbször.Adj neki egy esélyt, hátha rácáfol arra, amit róla tudsz.
2014. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden lehetőséget kizárni szerintem sem szabad.

Abból pedig mindenki ért, hogy (egyelőre) nem beszélünk meg újabb találkozást és nem folytatunk megtévesztő, intenzív levelezést sem.

Elcsitul, kihűl ami fel sem melegedett.

Korrekt lezárásnak számít az is, ha nem táplálunk reményeket.

2014. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azt nem szabad halogatni, hogy majd később döntesz.

Tehát, ha nincs semmi biztatás, elhalasztott válasz...... akkor a semmi kimondatlanul is semmi, vagyis nemleges.

...

Fel lehet készülni esetleges indoklás kérésére, nos akkor már lazábban lehet őszintéskedni, mert ő kérdezte bővebben.

2014. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yuda ***** válasza:

Attól függ milyen határozott vagy.

Megmondhatod kerek perec, hogy nem akarsz vele találkozni, vagy pedig bebújsz egy semleges mondat mögé.

Pl.

- majd meglátjuk

- vagy majd még gondolkodok rajta

- vagy, ...ne beszéljünk meg újabb talit, hanem majd összefutunk...stb

2014. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, majd meglátjuk, sajnos nem tudom előre, hogy alakulnak a programjaim
2014. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!