Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Egy személyes...

Mit tegyek?! Egy személyes facebook beszélgetésemet akarják posztolni és evel zsarolnak. és fenyegetnek

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen téma. ha szexuális jellegű vagy bűn tény beismerés akkor jelentheted a rendőrségen is.
2014. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb védekezés a támadás. Vagy a közöny.

Aki zsarol, vele kapcsolatban kimásolsz egy beszélgetést, átkozmetikázod, hogy őt is kellemetlen helyzetbe hozza. Semmi sem bizonyítja, hogy a te beszélgetésed ne lenne hamisított.

Másodszor. Ha látják, hogy lehet téged zsarolni, akkor nagyon durva dolgokba fognak belevinni, nagyon megalázó szituációkba. Ezért fontos, hogy ne mutasd ki az irányukban, hogy ez téged érzékenyen érintene.

Máskor meg jobban válogasd meg a bizalmasaidat!

2014. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak elég személyes, de ha valaki posztolni akarná, úgy lennék vele, hogy "Ki nem sz…a le? :D"

Legyél laza, akkor nehezebben tudnak kiszúrni veled, ha látják, hogy nemérdekel :D

2014. jún. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) amugy hozzá téve a magánéletemröl van szó benne.. Ami bonyolultabbà teszi a helyzetet hogy én marha egy kamu faceben biztam meg... Akiröl kiderült hogy az exem :/ én már gondolkoztam azon is hogy feljelentem
2014. jún. 11. 01:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból megkérdezhetem nagyjából miről volt szó? :)
2014. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bence_ ***** válasza:
Szememben a zsaroló csak saját magát járatja le. Ha dumálni szeretnél Írd inkább itt ki magadból. Mivel zsarol? Mit kéne tenned?
2014. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Együtt voltam az illetövel majdnem 6évig... Elég szart kaptam töle.. És hála neki nem igazán tudok bizni és megnyilni mások elött..

Szoval egy éve kezdtem el beszélgetni egy facebook profilal érdekes volt hogy megért és közelebb éreztem magamhoz mint bárkit.. Az elmult napokban derült ki hogy az exem volt aki megfogatta hogy tönkre tesz mert gyülöl.. És az egy éves beszélgetésünket akarja megmutattni mindenkinek... Vannak benne félre érthető dolgok is és nem emlékszem már konkrétan mikről beszéltünk

2014. jún. 11. 13:49
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Nyaljon sót, legyen ettől boldog.

Leszeded magad a facebookról akkor meg mit fog lépni, sírva fakad? :)

Facebook egy weboldal nem a világ.

2014. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaa csak én marha a szexuális életemet is kitárgyaltam.. Fölleg ugy hogy közbe beleszeretem abba akiröl irtam a kamufacenek.. Végre boldog voltam eddig tartot
2014. jún. 11. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
iiii... ez nagyon komoly. én sztem feljelenteném.
2014. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!