Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a "nemtörődöm",...

Én vagyok a "nemtörődöm", vagy ezek a dolgok tényleg ennyire fontosak?

Figyelt kérdés
Azon veszekszik az egész osztály, hogy milyen ruha legyen szalagavatón, milyen színű legyen a szoknya, mit táncoljunk, mikor kezdjük a próbát, milyen nyakkendő legyen, múltkor még a lányoknak sem volt mindegy, hogy a fiúk mibe legyenek, hogy bulizzunk utána ( majdnem fél év mire szalagavató lesz). Mintha ez lenne a legnagyobb bajuk.. És még megkérdezik cinikusan, hogy mit szólok ehhez? HÁT KIT ÉRDEKEL? De komolyan.. Fél év múlva lesz az egész, a kirándulást még azt sem tudjuk, hogy hol, ezek meg azzal foglalkoznak, és erről van szó már 3 hónapja, mert nem bírják eldönteni, és heti minimum 1 45 percnyi óra ezzel megy el. A fejem fáj komolyan.. olyan gyerekes egy banda, 18 évesen komolyan szégyenlem magam köztük.. Jajj, de még, ha csak ez lenne a baj.. Én vagyok a hülye, vagy ez tényleg ennyire fontos? Mi fog történni szalagavatón? Semmi.. Nem múlik rajta semmi, én azt várom, hogy vége legyen..
2014. jún. 11. 22:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát valakinek, főleg a lányoknak igen is fontos szokott lenni a műsor, mert ugye tánc van, mindenki őket figyeli, stb. Egyébként teljes mértékben egyetértek veled, nekem is hasonló hozzáállásom volt anno.
2014. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Megértelek, egyetértek!
2014. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mindenki őket nézi? Csórikám pont az egyik nem éppen szép lány törődik annyit vele, ő lenne az utolsó akit néznék. De ennek amúgy sem arról kellene szólnia, hogy ők hogy néznek ki, hanem a szórakozásról, együttlétről, ugye.. De nekik ez a legfontosabb, hogy milyen színű szoknyába lesznek, közben meg a kutya sem fogja nézni, hogy piros vagy fekete..
2014. jún. 11. 22:45
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen normalis a hozzaallasod. :D En is hasonloan vagyok ezekkel. Ok spilazzak tul az egeszet...
2014. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

tanuld meg, sok a hülye (a lányok meg aztán kiakasztóan hülyék tudnak lenni) én ha férfi lennék, jól körülnéznék mielőtt asszonyt választok

L

2014. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, a mi osztályunkban is ez megy a 8. osztály végi bankettről.
2014. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Már éppen nagyban bólogattam volna, aztán elgondolkoztam... Számomra szánalmas, hogy azon fanyalogsz, ami másnak sokat jelent. Különbözőek vagytok,... de hogy lehülyézz másokat azért, mert neked éppen nem tetszik az adott dolog, kérem szépen, mi ez? Valószínűleg neked is van valami drabális gyökérséged, ami meg a többi embert akasztja ki.


Ó, és az egyik kedves válaszolónak üzenem: hülyék mindenhol vannak, nőknél és férfiaknál egyaránt. Ez ember, nem pedig nemfüggő. Hidd el, arany bogaram, a nők többsége nem kiakasztóan hülye. Ne sztereotípizálj, pláne ne a saját nemed kárára. Csak adod a lovat a GyK-n kolbászoló nőgyűlölő barmok alá.

2014. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked most ez mire volt jó? A kérdésre nem válaszoltál, csak vered itt a nyálad. Nem másokról volt szó, hanem rólam, ha azt kérdeztem volna, hogy van-e nekem valami hülye szokásom, akkor arra jó válasz lett volna, de nem ez volt a kérdés. Az jelent olyan sokat másnak, hogy mit fog felvenni másfél-2 óra hosszára? Hát nagyon izgalmas élete lehet. Nem azért hülyéztem le, mert nem tetszik, hanem azért, mert ezzel foglalkoznak már hónapok óta, és nincs értelme rászánni ennyit időt, ehelyett értelmesebb dolgokkal lehetne foglalkozni, nem ugyanazt átbeszélni huszonharmadjára, aminek semmi jelentőse. Az nem hülye, aki az idejét fecsérli? Amúgy meg, nem hiszem, hogy bárki depressziós lenne azért, mert lehülyézik.
2014. jún. 12. 13:17
 9/22 anonim ***** válasza:

Ácsi-ácsi. Ez a hozzászólásod több sebből vérzik. Te nem látod a fától az erdőt - én a kérdésre válaszoltam. Lehet, hogy nem tetszik, de válaszoltam. Na most szépen olvasd el a kommentem újra és mazsolázd ki a lényeget.


Nem arról volt szó, hogy milyen egetverően izgalmas a ruhaválasztás, hanem hogy képtelen vagy elfogadni, hogy De, Tényleg vannak olyan emberek, akiknek ez... hű, szinte életbevágóan fontos. Valaki attól vadul meg, hogy nem nézhet Édes Életet, valaki a közelgő VB miatt kaffog, van, aki pedig azon, ami a másikat érdekli. Ne legyél ilyen. Szard már le; az ő élete, neked fogalmad sincs, mennyit jelenthet ez nekik. Nem azt mondom, hogy ez az élet értelme, nem. De nehogymár Te akard meghatározni, mi időpocsékolás és mi nem az az embereknek.


Másrészről pedig, nagyon tévedsz. Bőven akadnak olyanok, akik depressziósak lesznek, ha megalázod őket. Ebbe beletartozik a lehülyézés is. Nem gondolsz bele, nem érdekel, nem te vagy, miért foglalkoztatna? Közbe meg a legjobb puszipajtásod is lehet egy "lelkinyomorék", mert apja-anyja nem törődik vele, szorong, de egy mukkot sem szól. Figyelj, az emberekkel csínján kell bánni. Sosem tudhatod igazán, kinek taposol bele a lelkébe, kinek lépsz a tyúkszemére. Furcsa, de nem mindenki olyan, mint te. Tartsd ezt észben és próbáld néha más szemszögből is megfigyelni a dolgokat.

2014. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Pont nem az ő életükkel foglalkozok, amíg ők átrágták 100x a témát, én 100x eluntam magam órán, mivel nem szünetben van átbeszélve. Pontosan más szemszögéből nézem a dolgot, magamból kiindulva, hogy, ha én lány lennék (nem egy szépség) akkor mennyit gondolkodnék azon, hogy milyen ruha legyen rajtam, és miért? Mivel nem vagyok valami szép, ezért úgysem én leszek a középpontban, ha sokan nézik a műsört, akkor azok közül is max a család/rokonok néznek engem, nekik meg minek tetszek, úgyis látnak egész nap, felesleges nekik villognom, ezért okafogyottá vált azon is rágódni, hogy milyen színű legyen, mit vegyek fel, ezért vagyok HÜLYE, hogy elcseszek órákat ilyen baromságra az életemből.

A lelkébe taposni valakinek egy lehülyézéssel? Nekem 9-be első hetekben kur.. anyáztak, aztán rájöttem, hogy felesleges emésztenem rajta magam, anyám nem qurva, tehát az egészet elengedtem a fülem mellett egy idő múlva. Azért egy hülyézés egy 18 éves embernek, ha rosszul is veszi, és emészti magát rajta, hát csak saját maga miatt van. Mindenki csak az igazságot veszi zokon.. :)

2014. jún. 12. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!