Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok a "nemtörődöm",...

Én vagyok a "nemtörődöm", vagy ezek a dolgok tényleg ennyire fontosak?

Figyelt kérdés
Azon veszekszik az egész osztály, hogy milyen ruha legyen szalagavatón, milyen színű legyen a szoknya, mit táncoljunk, mikor kezdjük a próbát, milyen nyakkendő legyen, múltkor még a lányoknak sem volt mindegy, hogy a fiúk mibe legyenek, hogy bulizzunk utána ( majdnem fél év mire szalagavató lesz). Mintha ez lenne a legnagyobb bajuk.. És még megkérdezik cinikusan, hogy mit szólok ehhez? HÁT KIT ÉRDEKEL? De komolyan.. Fél év múlva lesz az egész, a kirándulást még azt sem tudjuk, hogy hol, ezek meg azzal foglalkoznak, és erről van szó már 3 hónapja, mert nem bírják eldönteni, és heti minimum 1 45 percnyi óra ezzel megy el. A fejem fáj komolyan.. olyan gyerekes egy banda, 18 évesen komolyan szégyenlem magam köztük.. Jajj, de még, ha csak ez lenne a baj.. Én vagyok a hülye, vagy ez tényleg ennyire fontos? Mi fog történni szalagavatón? Semmi.. Nem múlik rajta semmi, én azt várom, hogy vége legyen..
2014. jún. 11. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"ha én lány lennék (nem egy szépség) akkor mennyit gondolkodnék azon, hogy milyen ruha legyen rajtam, és miért?"

Gondolkoznál te rajta. Hidd el, godolkoznál. Megpróbálnál szebb lenni. Megpróbálnál tetszeni az ellenkező nemnek. Megpróbálnál legalább Magadnak tetszeni, egyszer.


"Mivel nem vagyok valami szép, ezért úgysem én leszek a középpontban, ha sokan nézik a műsört, akkor azok közül is max a család/rokonok néznek engem, nekik meg minek tetszek, úgyis látnak egész nap, felesleges nekik villognom, ezért okafogyottá vált azon is rágódni, hogy milyen színű legyen, mit vegyek fel, ezért vagyok HÜLYE, hogy elcseszek órákat ilyen baromságra az életemből. "

Szóval aki nem szép, csinos... azaz vonzó, helyes, tök mindegy mit tesz, esélye sem lesz? A csúnyább ember nem érdemli azt, amit szebb embertársai?

Hmmm... :)


"A lelkébe taposni valakinek egy lehülyézéssel? Nekem 9-be első hetekben kur.. anyáztak"

Mint már mondtam, Te Te vagy. Te nem tudod, mit érez/gondol/hisz a másik. Te nem vagy az Ő helyükben.


"Mindenki csak az igazságot veszi zokon.. :)"

Kérlek ezt mondd el minden egyes fiatal fiúnak és lánynak, aki ugyan már régen csontos és legyengült, de tovább koplalja magát, mert ledisznózzák. Mondd el, mekkora qurva az a lány, akit megerőszakoltak. Mondd el minden egyes fiúnak és lánynak, aki ugyan órákig gubbaszt a könyvek fölött és korrepetítrhoz jár, hogy milyen lusta, amiért nem képes teljesíteni a tanórán elvártakat. Vágd hozzá egy csendes emberhez, milyen szar alak, amiért képtelen kiállni magáért.

2014. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jó, ennek már nincs értelme, itt csak a szavak kiforgatása volt, téma lezárva.
2014. jún. 12. 14:14
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Szembesítettelek a saját butaságoddal, kérdező. Fáj, fáj, ez van. De ne legyél morci.
2014. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok. :) Remélem jól fogsz aludni. Meg jól megmondtad.. :D

De hívd fel amúgy, nem hívod fel?

2014. jún. 12. 14:50
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez úgy most jól esett, ha köcsög is volt. :D

De viccet félre téve, bocsánat. Bocsánat, de kissé hisztis jellege volt a válasznak.

2014. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Rendben, hívd fel.
2014. jún. 12. 14:58
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Édesem, nem érdekel a poén.
2014. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem poén, felhívhatod nyugodtan. :)
2014. jún. 12. 15:02
 19/22 anonim ***** válasza:

Hah... jó.


Kit? :O

2014. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát akit érdekel.. Huhúúúú.. :DDDD owned :D
2014. jún. 12. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!