Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tik mért utáljátok Justin...

Tik mért utáljátok Justin Biebert mért gondolja mindenki azt róla hogy meleg? Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem utálom, még a zenéjét sem hallgatom. Viszont hallom, miket művel; tiszteletlen és kicsapongó. Szóval már átlép egy határt, amit a Cyrus lány például még nem tett meg.
2014. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem utálom, viszont a nagyképűségét és neveletlen viselkedését elítélem, a zenéjét pedig nem ismerem... Ha egy hétköznapi normális srác lenne, bizti bepróbálkoznék nála
2014. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, de a zenéjét nem szeretem. Emberileg sem szimpatikus, mivel a róla megjelenő hírek alapján nagyképű, egoista és felelőtlen.
2014. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg értelmes választ akarsz, nem sokat fogsz kapni. Én nagyon nem tudom elviselni JB-t, de elismerem, hogy csomó ember csak gyűlölködik. De sokan objektív okokból nem szeretik, pl. én is.

Elég beképzeltnek tűnik, a botrányai kiakasztóak. Tudom, hogy nem ismerem őt (ezt szokták a belieberek reagálni), de szerintem ez alapján igenis meg lehet őt ítélni. Mert tény, hogy nem ismerjük személyesen, de nem is az alapján utáljuk, hogy rosszul főz, vagy nem párosítja össze a zokniját, hanem a média alapján mutatott dolgokból. Szerintem ha valaki közszereplő, elvárható tőle, hogy normálisan viselkedjen nyilvánosan. Elhiszem, hogy más sztárok is beképzeltek, de ők tudják, hogyan kell nyilvánosan intelligensnek mutatni magukat. Justin Bieberben nem az a rossz, hogy vannak hibái, hanem hogy meggyőződése, hogy az egész világ érte van, és ezzel visszaélhet.


A zenéjéről: tudom, akinek nem tetszik, ne hallgassa. De ha meg nem hallgatnám meg, és úgy kritizálnám, akkor meg az lenne baj. igazság szerint inkább meg kéne köszönni, ha egy utáló veszi a fáradságot, és meghallgatja, mielőtt véleményt mond.

Az én tapasztalatom: gyenge, és vékony a hangja. nem úgy értem, hogy nyávog, mert szerintem szép hangja van. Azzal sincs baj, hogy magas a hangja, vannak magas hangú férfiak, akik tudnak jól énekelni. A baj, hogy erőtlen a hangja. A magasabb tartományokban suttogósra fordul, még jobban elhalványodik, nagyjából 2 oktávot énekel, ami kevesebb, mint amit a legtöbb énekes produkál. Nincs energia a hangjában, a zene tucat. Nincs benne eredetiség. A dalszöveg semmitmondó. Nincs benne igazi érzelem (a szerelmi vallomásai elég klisések), vagy társadalomkritika (ha van, akkor közhely, pl.: Never Say Never, hát eredeti, tényleg...), megszokott sémákhoz nyúl általában.

Ezzel egyébként nincs egyedül, de nem arányos a hírneve a tehetségével.


Biztos sokat hazudnak róla az újságok, de sokat ő maga vagy a haverjai vettek fel telefonnal. Pl. amikor leköpi a rajongókat (vagy feléjük köp, nem érdekel, így is, úgy is bunkóság köpködni), amikor felmosó vödörbe pisil, amikor hülye vicceket mond, stb. Mindez azt bizonyítja, hogy tényleg nem is próbálja moderálni magát a nézők előtt.


De a legidegesítőbb a rajongótábora, akik - tisztelet a kivételnek -, mindig védik, kevesek objektívak közülük, és ah nem tudnak már semmibe belekötni, elkezdik mondani, hogy mindenki milyen hülye, aki nem szereti. Egyes esetekben igazuk van. pl. leb*zizni, vagy belekötni az öltözködésébe tényleg gagyi.


Az az igazság, hogy a rajongók és sok utáló ugyanazt csinálja:

- az egyik a külseje miatt utálja

- a másik a külseje miatt szereti.


Tisztelet a kivételnek mindkét oldalon.

2014. jún. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát igen nem vagyok küllönösebb rajongója de az újságok sokszor nem igaz dolgokat írnak pletykálnak úgyhogy nem kell mindent el hinni nekik!Egyébként tud ő rendes is lenni!
2014. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!